Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wczoraj podobna kolizja tam była. tak to jest jak sie na "długim zielonym" jezdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj byłem koło 15 w Puławach i na tym skrzyżowaniu nie działała sygnalizacja świetlna i to może było przyczyną kolizji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LPU = Burak i Cham, szkoda tylko tego BMW. Kilka razy w tygodniu jeźdze przez Puławy, ogółnie cooltura jazda kierowców puławskich jest okropna. Lewy pas jest do wyprzedzania a nie jeźdzenia jak emeryt w tico.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaca napisał:
Wczoraj byłem koło 15 w Puławach i na tym skrzyżowaniu nie działała sygnalizacja świetlna i to może było przyczyną kolizji
Potwierdzam, migało pomarańczowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krismiszcz napisał:
LPU = Burak i Cham, szkoda tylko tego BMW. Kilka razy w tygodniu jeźdze przez Puławy, ogółnie cooltura jazda kierowców puławskich jest okropna. Lewy pas jest do wyprzedzania a nie jeźdzenia jak emeryt w tico.
Tak to już jest jak się ze wsi do miasta przyjeżdża. Tu już nie ma dzikich pól po których traktory jeżdżą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadek zdarzył się nie o 13.30 tylko jak już to o 12.30. O 12.40 strażacy wycinali kierowce z fiata i podjeżdżała karatka w tym samym momencie. Ktoś tu głupoty wypisuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK BY córka jechała w pasach to by nic sie jej nie stało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gap napisał:
wczoraj podobna kolizja tam była. tak to jest jak sie na "długim zielonym" jezdzi.
Nie jechał na długim zielonym tylko tamten mu wyjechał jak nie umiesz czytać to idź do okulisty. Sygnalizacja nie działała bo wstawiali nowego słupa.Są ludzie i parapety ty jesteś tym drugim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj na tym skrzyżowaniu doszło do dwóch wypadków, bo nie działała sygnalizacja. w pierwszym wypadku ucierpiał pieszy potrącony przez dostawczego busa, a w drugim osobówka skręcająca w gościńczyk wymusiła pierwszeństwo i wjechała wprost pod lawetę jadącą w kierunku lublina. tylko czekam aż tam ktoś zginie, bo drugiego tak niebezpiecznego skrzyżowania w powiecie nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dzisiaj w Lublinie rondo Sikorskiego z Racławickimi dwóch wieśniaków się spotkało w mieście:)obydwaj w bmw:Ppewnie driftowali w drodze do tesco:P LHR i LZ, ale miałem ubaw po pachy:))na wieś buraki sadzić a nie do miasta wsióry:PPP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba miasteczko holenderskie zrobić na tym skrzyżowaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Golfer napisał:
JAK BY córka jechała w pasach to by nic sie jej nie stało...
Jak ma tylko potłuczenia to jechała w pasach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneczka89 napisał:
wczoraj na tym skrzyżowaniu doszło do dwóch wypadków, bo nie działała sygnalizacja. w pierwszym wypadku ucierpiał pieszy potrącony przez dostawczego busa, a w drugim osobówka skręcająca w gościńczyk wymusiła pierwszeństwo i wjechała wprost pod lawetę jadącą w kierunku lublina. tylko czekam aż tam ktoś zginie, bo drugiego tak niebezpiecznego skrzyżowania w powiecie nie ma.
JAk ktoś kogoś utłucze to się nauczą jeździć bo większość to niedzielni kierowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaca napisał:
Wczoraj byłem koło 15 w Puławach i na tym skrzyżowaniu nie działała sygnalizacja świetlna i to może było przyczyną kolizji
Przyczyną było że ,,Kierowca fiata jadący ulicą Gościńczyk nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu bmw jadącemu ulica Lubelską w kierunku Lublina'' Przyczyną był ten wieśniak w fiata bravo 55 lat to na egzamin go wysłać bo prawko ma z 1977 roku i na testy psychologiczne !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek napisał:
a dzisiaj w Lublinie rondo Sikorskiego z Racławickimi dwóch wieśniaków się spotkało w mieście:)obydwaj w bmw:Ppewnie driftowali w drodze do tesco:P LHR i LZ, ale miałem ubaw po pachy:))na wieś buraki sadzić a nie do miasta wsióry:PPP
dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LPU WST napisał:
Przyczyną było że ,,Kierowca fiata jadący ulicą Gościńczyk nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu bmw jadącemu ulica Lubelską w kierunku Lublina'' Przyczyną był ten wieśniak w fiata bravo 55 lat to na egzamin go wysłać bo prawko ma z 1977 roku i na testy psychologiczne !!!
Spójrz na statystyki i zobacz ile kolizji i wypadków powodują młodzieniaszki z włączonym na maksa radiem a dopiero oceniaj starszych kierowców.Prawa jazdy z 77r nie ma bo były wymieniane na nowe i to nie tak dawno.Ja mam prawo jazdy od 1964r i jeżdżę jako stary bezkolizyjnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potwierdzam że w puławach nikt Cie nie wpuści, nie pomoże itd. w Lublinie jeździ się o wiele przyjemniej;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stary napisał:
Spójrz na statystyki i zobacz ile kolizji i wypadków powodują młodzieniaszki z włączonym na maksa radiem a dopiero oceniaj starszych kierowców.Prawa jazdy z 77r nie ma bo były wymieniane na nowe i to nie tak dawno.Ja mam prawo jazdy od 1964r i jeżdżę jako stary bezkolizyjnie.
Ilu jest takich ludzi jak ty jakiś procent.co z tego ze ma nowe prawko jak egzamin miał w 1977 roku jeszcze w jakiś miasteczku małym :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liam napisał:
potwierdzam że w puławach nikt Cie nie wpuści, nie pomoże itd. w Lublinie jeździ się o wiele przyjemniej;)
W lublinie się jeździ o tak sobie jedź do warchołów np Radom zobaczysz co tam się dzieje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krismiszcz napisał:
LPU = Burak i Cham, szkoda tylko tego BMW. Kilka razy w tygodniu jeźdze przez Puławy, ogółnie cooltura jazda kierowców puławskich jest okropna. Lewy pas jest do wyprzedzania a nie jeźdzenia jak emeryt w tico.
Jestem Puławiakiem i nie zgadzam się z tą ogólną opinią. Buraki i chamy zdarzają się wszędzie. Nie można więc pisać, że LPU = burak i cham. Sam jeżdżę kulturalnie i mam na tablicy LPU. Wypowiedź twoja jest oznaką jakiegoś zdenerwowania i wzburzenia wynikającego z przykrego przeżycia z udziałem LPU zapewne... A co do tego zdarzenia to widać, że fiat ma tablicę LPU. Dziwi mnie więc fakt, że ktoś z puławskimi blachami nie umie jeździć po Puławach. Przecież tam są światła. Jak można było wjechać na czerwonym. Facet (55 latek z fiata) nie nadaje się na kierowcę. Szkoda tylko tego z BMW, co to na zielonym sobie jedzie, a tu mu jakiś oszołom wpieprza się przed samochód. Naprawdę nie rozumiem, jak można tak beznadziejnie jeździć (i tak nieuważnie). Osobiście zalecam jadącym na tym skrzyżowaniu na zielonym, aby mimo wszystko zwalniać i patrzeć czy taki burak nie wjeżdża wam na czerwonym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...