Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
liam napisał:
potwierdzam że w puławach nikt Cie nie wpuści, nie pomoże itd. w Lublinie jeździ się o wiele przyjemniej;)
Bzdura. Fakt uogólniania kultury w zależności od miasta mija się z celem. Buractwo zdarza się wszędzie. W Lublinie też...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krismiszcz napisał:
Potwierdzam, migało pomarańczowe
Co z tego? Przecież stoją tez znaki. Słyszeliście o czymś takim? Np. Uwaga na drogę z pierwszeństwem przejazdu. Jak miga sygnalizacja, trzeba na znaki patrzyć, a nie na dupy chodzące po chodnikach. Kierowcy niedzielni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Jestem Puławiakiem i nie zgadzam się z tą ogólną opinią. Buraki i chamy zdarzają się wszędzie. Nie można więc pisać, że LPU = burak i cham. Sam jeżdżę kulturalnie i mam na tablicy LPU. Wypowiedź twoja jest oznaką jakiegoś zdenerwowania i wzburzenia wynikającego z przykrego przeżycia z udziałem LPU zapewne... A co do tego zdarzenia to widać, że fiat ma tablicę LPU. Dziwi mnie więc fakt, że ktoś z puławskimi blachami nie umie jeździć po Puławach. Przecież tam są światła. Jak można było wjechać na czerwonym. Facet (55 latek z fiata) nie nadaje się na kierowcę. Szkoda tylko tego z BMW, co to na zielonym sobie jedzie, a tu mu jakiś oszołom wpieprza się przed samochód. Naprawdę nie rozumiem, jak można tak beznadziejnie jeździć (i tak nieuważnie). Osobiście zalecam jadącym na tym skrzyżowaniu na zielonym, aby mimo wszystko zwalniać i patrzeć czy taki burak nie wjeżdża wam na czerwonym...
W czasie wypadku nie działała sygnalizacja świetlna.Na tak kolizyjnym skrzyżowaniu ruchem powinna kierować policja i nie było by tego co się zdarzyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LPU - chamy i prostaki? Przejedź się do WG albo WKZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co do tego zdarzenia to widać, że fiat ma tablicę LPU. Dziwi mnie więc fakt, że ktoś z puławskimi blachami nie umie jeździć po Puławach. Przecież tam są światła. Jak można było wjechać na czerwonym. Facet (55 latek z fiata) nie nadaje się na kierowcę. Szkoda tylko tego z BMW, co to na zielonym sobie jedzie, a tu mu jakiś oszołom wpieprza się przed samochód. Naprawdę nie rozumiem, jak można tak beznadziejnie jeździć (i tak nieuważnie). Osobiście zalecam jadącym na tym skrzyżowaniu na zielonym, aby mimo wszystko zwalniać i patrzeć czy taki burak nie wjeżdża wam na czerwonym... [/quote] Tam nie było świateł !!!! Uszkodzony był sygnalizator po poprzedniej stłuczce. Trzeba uważnie czytać a potem odpisywać. To nieważne skąd kto jest. Przepisy są wszędzie takie same, a na znaki trzeba patrzeć a nie myśleć o du*** marynie!!! To są tzw. panowie w kapeluszach wyjeżdżający w niedzielę na przejażdżkę po mieście. Skutki są opłakane. A chamów i prostaków pełno wszędzie, szczególnie ci zza Wisły i Wa-wy. Ale to już odrębny temat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam wyżej to był cytat tylko coś ucięło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...