Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najlepszy jest usypiający głos lektora. Spot niczym się nie różni - niestety, od wielu innych prezentujących uroki poszczególnych zakątków. Mało dynamiczny, mało pomysłowy. Po jego obejrzeniu nic nie zostaje w głowie. Obawiam się, że za jego sprawą nikt się w powiecie puławskim nie zakocha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiepski film,słaby lektor,kiepskie kadry,mało ekspresji w obrazie ogólnie chujnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podoba mi się głos lektora, nierozpoznawalny taki ... na siłę tajemniczy. Lektor z głosem znanym, charakterystycznym nie spłyciłby prostego przekazu:). Brakuje zdjęć (filmu) pokazujących ludzi, dynamikę, życie ... tak naprawdę przekaz jest statyczny i tendencyjny:( to takie banalne mówić ... w tym miejscu się zakochasz?... Brak nowoczesnych bajerów, przejść a jednocześnie odniesień do charakteru powiatu puławskiego: powiązań ze złotym wiekiem Czartoryskich, pokazania miasta nowoczesnego w technologę a nie bloki (architektonicznie zresztą takie sobie). Wydaje mi się, ze taki spot powinien przejść jakieś konsultacje *(pozyskując opinie ludzi młodych, mieszkańców, biznesmenów) a nie na zasadzie, ktoś napisał, ktoś nakręcił, ktoś przeczytał.... Oceniam na mierny.................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic wielkiego szkoda kasy za takie coś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna lipa. Niestety w starostwie nikt nie ma pojęcia o prawdziwej promocji, podobnie zresztą jak w urzędzie miasta. Dlatego promocja leży. spot zrobiony przez amatorów, sztampowy, bez pomysłu. A lektor faktycznie koszmarny - mógłby czytać mowy pogrzebowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czym mam się zakochać? w puławskim blokowisku? "Tfurcy" spotu naprawdę się wysilili. Nakręcili nudny filmik w jeden dzień, montaż potrwał godzinę, a naiwni urzędnicy wywalili kasę. Brawo, dalej tak promujcie powiat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka ładna marina, taki ładny basen na Bema i stadion i nawet migawki nie było. Kolejka wąskotorowa jedyna na lubelszczyźnie tez przez puławski przechodzi - też nic. Bleee - kicha. Co ma niby przyciągać, zdjęcia bloków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się podoba w porównaniu z realizacjami z zeszłych lot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne ujęcia regionu, fajny pomysł - odbieram to ciepło, bo żyję tu od lat zawsze bolała mnie opinia o tym mieście jako mieście ćpunów. Wiele się zmieniło i zmienia nadal. Ten spot przypomniał mi dlaczego nigdy nie wyjechałam z Puław - Kocham to miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się droga Pani, też nie wyjechałem i jakoś lepiej skończyłem niż większość znajomych na migracji, spot jest ok bo co można jeszcze pokazać w pół minuty. Blokowisko? Chyba ktoś nie widział obrzydliwego szarego zaniedbanego blokowiska. Ja widzę ładne zadbane miasto, pomalowane bloki ale to mniejsza z tym. Puławskie to mój POWIAT - dlatego żyję tu z rodziną i nie żałuję, że zostałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładny obrazek, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ładne ujęcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filmik w ciekawy sposób przedstawia Puławy i okolice. Cieszę się, że coś się dzieje w promocji regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow, nawet nie wiedziałam, że z góry tak ładnie wygląda rejon puławski. Ja się zakochałam już dawno patrząc z dołu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawodowe loty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...