Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 kwietnia 2018 r. o 20:21 Powrót do artykułu
ta cała prawica to widać jak na dłoni że bolszewiccy komuniści pełną gębą, teraz chcę poznać kto z radnych, ich rodzin i przyjaciół króliczka ma knajpy ? i chciałbym się dowiedzieć kto z radnych, ich rodzin i przyjaciół króliczka wykupywali ziemię za grosze przed ogłoszeniem budowy obwodnicy i dostawali za nie kolosalne odszkodowania, banda ***ych populistów pis i spółka !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radny kwapiński to ekspert ds. alkoholu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze zrobili radni. Wreszcie mocny ruch w sprawie zakłócania spokoju przez pijaków. Radnym widocznie bardziej zależy na tym, aby normalni ludzie, którzy muszą co rano wstawać do pracy mieli możliwość spojonie się wyspać niż na pijakach, którzy szczą w klatkach bloków, psują drzwi wejściowe do klatek, robią burdy na osiedlach i ganiają się z policją przez połowę nocy... Ja wiem, że teraz wszystkie te pijaczki zaczną pisać komentarze, że nie można pozbawiać ich tego co dla nich w życiu jest najważniejsze - alkoholu. Są tacy ludzie dla których alkohol jest ważniejszy niż rodzina, praca czy prawo jazdy. Ich komentarze na pewno nie poprą zakazu sprzedaży alkoholu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No na stacji to już przesada. I bez wyjątku, na orlenie nie można, to zaraz Obajtek wszystko mogę rozliczy pisowskich radnych. Bójcie się już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozkwitną meliny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Tesco ?? Do której godziny jest Czynne?? Żabki??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuna pisowska i zacofanie działa. Jesteśmy już w początkowej fazie prl-u. Cel to epoka kamienia łupanego. Teraz nie będzie się piło piwa, wina, szampana i wódki. Nie będziemy palić papierosów z Polinową akcyzą. Mamy swoje gąsiory i bimbrownice. Papierosy i resztę przywiozą nam uchodźcy zza Buga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie po kilku latach nieprzespanych nocy ktoś poszedł po rozum do głowy ,,;;; !A pan radny Maj tym sprzeciwem to dużo głosów stracił w wyścigu po fotel prezydenta, bardziej mu zależy na nocnych moczymordach niż na pożądnych rodzinach które muszą rano wstać do pracy a ich dzieci do szkoły.... Dużo Pan stracił w naszych oczach panie kandydacie Maj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się kończy demokracja i wolność gospodarcza, a odradza się szara strefa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo na weselu w Puławach będą podawać alkohol do 23.00.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komuna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. Wreszcie będzie można spać w nocy. Wszystkie te Alkohole 24 będą zamknięte. Wódka to nie jest artykuł pierwszej potrzeby. Kto planuje imprezę to niech sobie kupi wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj stracił oj stracił ja i moja rodzina i znajomi zmieniamy zdanie. To Pan jest za pijaństwem Panie Maj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od momentu wejścia uchwały w życie, w każdym nocnym po 23 litrowa cola za 30pln i flaszka w gratisie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak teraz niektórzy ludzie mają wytrzymać całe 7 godzin bez picia wódki? Nie każdy da rade;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj zawsze na NIE, nic pozytywnego nie wnosi, ZERO pomysłów pozytywnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj na prezydenta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRZE, ŻE MIESZKAM 50 KM OD TYCH DEBILNYCH RADNYCH. ZA KOMUNY ALKOHOL MOŻNA BYŁO KUPIĆ PO GODZ. 13 . DZIĘKI TEMU W KAŻDEJ KLATCE BLOKU PRACOWAŁ CAŁODOBOWY SKLEP - CZYLI META. ZAMIAST POGONIĆ POLICJĘ DO PRACY, TON LEPIEJ WYDAĆ ZAKAZ GODNY DEBILA. PO CO PUŁAWIANIE OPŁACAJĄ STRAŻ MIEJSKĄ - JEŻELI STRAŻ MIEJSKA NIE POTRAFI UPORAĆ SIĘ Z PIJAKAMI, TO PO CO TRZYMAĆ DARMOZJADÓW. WSPÓŁCZUJĘ MIESZKAŃCOM PUŁAW - NA RADNYCH WYBRALI "MĄDRYCH INACZEJ" - MOŻE WAM TO PASUJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuchy puławskie w grobach się przewracają ze śmiechu. Ot taki chichot historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak informacji jak zagłosował poseł Kukiz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...