Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Lublinie pomnik Pilsudskiego stoi też nielegalnie. Jest to obiekt ruchomy, bo postawiny na folii. W zasadzie jak ktos chce to może go przesunąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim co ma do tego konserwator zabytków? To nie zabytek. Po następne to jeśli te mochery żądają różańca , to ja żądam przywrócenia ruchu pomiędzy ul. Krańcową, a PCK. I co- mogę sobie pomarzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mohery" przed opuszczeniem tego łez  padołu na zawsze chcą za wszelką cenę zniesmaczyć całe pokolenie młodych Polaków swoim dewocyjnym wyznaniem wiary! My i to przeżyjemy, ale smród po nich zostanie w pamięci nas samych, jak i przyszłych pokoleń!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzieliście to video z sejmu ale tam były wczoraj zamieszki?:http://my.rs/8a2 <_ doszło aż do bijatyki :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co poniektórzy cierpią na paranoję i przenoszą ją w przestrzeń publiczną,kto temu położy kres ,nie ma odważnych w rządzie ,samorządzie itd.Dlaczego wszyscy mamy znosić fanaberie pokopanych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram komentarz powyżej, dośc już tych chorych pomysłów paru psychopatów z różańcami. Niech sobie w domu zrobią koronki, niech walą łbem w ścianę 24 h na dobę a od miasta i parków niech się wreszcie odpierd... bo to już żałosne jest. Najgorsze w tym wszystkicm jest to, że miasto zawsze z podkulonym ogonem spełnia wszystkie religijne fanaberie paru nienormalnych osobników. Park jest od odpoczynku a nie spazmowania pod krzyżem , jęków i stęków na pokaz innym ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a grupa puławskich ateistów żąda postawienia tam pomnika atomu! a co!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas aby Rząd stanął na wysokoścí zadania i ograniczył rządzenie kościoła w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wam koronka przeszkadza? Nikt wam nie każe się modlić, ale skąd taka nienawiść? Skąd tyle jadu w komentarzach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Lubartowie przy okazji remontu budynku i placu przy Farze zniknęła zabytkowa studnia. Ochroniarze zabytków wiedzą coś o tym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co Ci przeszkadza jej brak? Musisz narzucać się z tą koronką wszystkim innym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wam koronka przeszkadza? Nikt wam nie każe się modlić, ale skąd taka nienawiść? Skąd tyle jadu w komentarzach?
  Ponieważ  jestem głeboko wierzącym ateistą, (niczym A. Einstein) "koronka" do głebi obraża moje uczucia religijne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...