Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rozumiem , że jest powód do świętowania ale napiszcie też o tym co boli mieszkańców Lubelszczyzny! Właśnie w tych dniach jakiś mądry urzędnik wymyślił kolejne zakazy wywozu dla obywateli Ukrainy czym niewątpliwie wspomaga gospodarkę naszego regionu!Czy tak ma wyglądać świętowanie niepodległości,czy tego chcieliśmy !Mamy kryzys i każdy o tym wie a tu nagle jakieś wymysły celników którzy ograniczają wywóz towarów z naszego kraju!Unia tego nie wymaga ,to tylko pomysł jakiegoś urzędnika-- ale jak wiele utrudnia..Kwiaty owszem ,bo trzeba w taką rocznicę ale też i to co boli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba ci się adresy pomyliły.... a co radni nieporadni z Puław mają do ustanawiania kto, co i kiedy może przez granicę przewozić...?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[Ale glupki mysleli ze Bolek za darmo przyjedzie Dla tego matola liczy sie tylko kasa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj szkoda bardzo płakać będę ;( co to dla niego prawie 50tys. ludzi co to jest jakby to było ponad 100tys miasto to by się pojawił no i jeszcze wykład w PSW jak by był to może by się pojawił TYLko nie wiem czemu Puławskie PO jest tak głupie po co dawać mu honorowe obywatelstwo jeszcze przyjdzie im do głowy dać panu M. Opani. Rozumiem Czartoryskim jakiejś części rodziny, która w obecnych czasach stara się uświetnić Blask Polskich Aten .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Rejmak i Sadura głupio Wam pewnie.Ale czy Wy macie wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Rejmak i Sadura głupio Wam pewnie.Ale czy Wy macie wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO wpadła we własne sidła. Chcieli lizodupy podlizać się, no to mają! Od razu było wiadomo, że L.W. nie przyjedzie, ale radni chcieli postawić na swoim. Czy ktokolwiek pytał się społeczeństwa o to czy chce mieć takiego czy innego honorowego obywatela??? Władza miejska w ogóle nie liczy się ze społeczeństwem - vide stadion itp. PAMIĘTAJMY IM TO PRZY NASTĘPNYCH WYBORACH!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olał swoich wielbicieli ten "honorowy" obywatel.I dobrze im.Byłam oburzona,kiedy się dowiedziałam,że na taki głupi pomysł wpadli.Dobrze,że nie brałam udziału w wybraniu takich "mędrcow".Mam nadzieję,że nie wszyscy głosowali "za".Ci ,co głosowali,powinni byli zrobić zrzutę,to może by przyjechał .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...