Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z całym szacunkiem ale nawet historia Zołnierzy Wyklętych nie jest "czarno biała", były tam też szarości, jak w życiu każdego człowieka.  A Wałęsa na zawsze zostanie symbolem obalenia komunizmu dla całego świata (no może w wyjątkiem członków PIS).  Nie próbujcie z Wałęsą robić tego, co komuniści robili z Zołnierzami Wyklętymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolek bolek bolek bolek prawda jest prawda!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Skoro niektórzy twierdzą że głupota, to moze damy honorowe obywatelstwo Putinowi,(...).
Jestem za! Bardzo dobry pomysł. Powinnismy bódowac przyjazne relacje z Putinem a nie cietrzewić się nie wiadomo o co na człowieka który krzywdy nam nie zrobił a w razie czego mógłby nas obronić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za a nawet przeciw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy aż zdanie zajmie Andrzej Przyłębski, bo na opinię Piotrowicza raczej bym nie liczył...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak na poważnie Wałęsa niestety stracił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak na poważnie Wałęsa niestety stracił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wałęsa powinien usunąć się w cień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka prawda o Bolesławie Wałęsie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historyk z bożej łaski. Weźcie się puławianie i pogońcie w końcu tych radnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak panie Bolesławie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problemem jest także to jak obecnie Bolesław Wałęsa traktuje swoje ofiary. Nie ma litości. Obraża. Szydzi. Poniża. Wałęsa stał się Bolkiem. Wałęsy juz nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrażacie wielkiego Polaka. Papieru Jan Paweł II KLANIAŁ SIE MU NISKO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Ignacy Czeżyk, zagorzały PiSlamczyk, dzięki zdjęciu z Wałęsą dostał szansę bycia Posłem na Sejm RP X kadencji. Wałęsa wygrał wybory dla wielu Posłów korzystających z jego wizerunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Mam nadzieję, że będą kiedyś o Was na historii uczyć,  jak zostaliście oszukani i boicie się prawdy. Będe się o Was modlił.
zanim pojedziesz do Torunia to zadzwoń do lekarza..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc w oczy L.W. vel B. to od razu widać jakim jest człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Legenda Bolka robi wrażenie chyba tylko na lemingach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Ignacy Czeżyk, zagorzały PiSlamczyk, dzięki zdjęciu z Wałęsą dostał szansę bycia Posłem na Sejm RP X kadencji. Wałęsa wygrał wybory dla wielu Posłów korzystających z jego wizerunku. xxx A kto wtedy wiedział, co to za kanalia?! UBecja nie machała jego papierami na lewo i prawo. To, że był felerny, wyszło dopiero stosunkowo niedawno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas najwyższy rozliczyć kapusia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...