Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Super strzelnica. Przy okazji odkryłem piękny kościół w Wąwolnicy, pyszne lody przy rynku, dobrze zaopatrzoną aptekę, i sympatyczny sklepik pod parasolem- tyle na pierwszy raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuś bardzo zależy na tym terenie że teraz mu nagle przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może warto zmienić przepis i zezwolić na używanie tłumika hałasu. Hej, w Wąwolnicy można coś zjeść czy trzeba brać kanapki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puścić strzelców na spotkanie z malkontentami :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagle teraz przeszkadza bo nie mogą wypocząć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strzelnica może być bardzo męcząca dla okolicznych mieszkańców, w moim sąsiedztwie też taka istniała, była niebezpieczna ze względu na zabłąkane kule, bardzo głośna a co najważniejsze odbywały się podczas strzelania pijackie imprezy a wszystko to oczywiście popierały władze, policja i cała reszta popaprańców, tak więc z doświadczenia wiem jak to może być uporczywe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A fotka ze Świdnika. Ze strzelnicy, której już nie ma. Przeszkadzała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre, ja mam dziewczynę w Wąwolnicy, i żadnych strzałów nie słyszę w weekendy. Prawda jest taka, że tam mieszkają ludzie którym wszystko przeszkadza, chodzą do kościoła nie po to żeby się wyciszyć i pomodlić, tylko gadać na innych, roznosić plotki. Niedługo tor motocrossowy zacznie im przeszkadzać, który jest ze 2 kilometry od tej miejscowości. Słyszałem natomiast o tym, że ktoś smaruje w gminie, żeby przejąć tereny strzelnicy. Dobranoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....sprawa znana od wielu lat i taktowni9e poruszana m.in. przez Radę Parafialną, ale bez należytego uszanowania wiernych. Tam prawdziwy Polak nie pójdzie co to by w dzień święty mieszać. Ksiądz też podpowiedział rozwiązanie, jak chociaż żeby w niedzielę strzelali z wiatrówek albo z luków ...Nie uszanuje się w PO-lsce świętych synów Kościoła i wiernych ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a idąca pielgrzymka nie przeszkadza? też wydobywają się z niej wątpliwej jakości odgłosy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....sprawa znana od wielu lat i taktowni9e poruszana m.in. przez Radę Parafialną, ale bez należytego uszanowania wiernych. Tam prawdziwy Polak nie pójdzie co to by w dzień święty mieszać. Ksiądz też podpowiedział rozwiązanie, jak chociaż żeby w niedzielę strzelali z wiatrówek albo z luków ...Nie uszanuje się w PO-lsce świętych synów Kościoła i wiernych ....
Co za brednie :D Myślisz trolu, że napuścisz strzelców na kościół (i odwrotnie)? To się mylisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tygodniu to normalny pracujący człowiek ma czas po 16 - 17. Ciekawe co ci "mieszkańcy" by powiedzieli jak by się strzelało wieczorami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strzelnica może być bardzo męcząca dla okolicznych mieszkańców, w moim sąsiedztwie też taka istniała, była niebezpieczna ze względu na zabłąkane kule, bardzo głośna a co najważniejsze odbywały się podczas strzelania pijackie imprezy a wszystko to oczywiście popierały władze, policja i cała reszta popaprańców, tak więc z doświadczenia wiem jak to może być uporczywe.
W mojej okolicy istniał sklep - bardzo niebezpiecznie było ze względu na zabłąkane butelki, głośno, pijackie imprezy...Stąd wnioskuję, że wszystkie sklepy należy zamknąć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I już wiem gdzie wybiorę się na pierwsze strzelanie z nowych zabawek :-)   Cała ta awantura jest mocno szemrana - a pokrzywdzeni przez strzelnicę są dziwnie anonimowi - polecam materiał w regionalnej telewizji : http://lublin.tvp.pl/19385343/kontrowersje-wokol-strzelnicy-wojt-analizuje-sprawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcom rozdać stopery do uszu. Na niedzielę stopery+książeczka do nabożeństwa i po kłopocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co było wcześniej? Strzelnica czy mieszkania? Z tego co wiem to strzelnica, więc mieszkańcy świadomie wybrali sobie okolicę w której będą mieszkać. Jeśli im się nie podoba - mogą się wyprowadzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo i normy. Dlaczego ktoś prowadzi dyskusje skoro są odpowiednie normy określające poziom dopuszczalnego hałasu?! Po prostu Polska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...