Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wąwolnica. Radny straci mandat, bo pracował dla gminy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lipca 2016 r. o 00:08 Powrót do artykułu
Francjo jesteśmy z Tobą [']
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie sądzę [,]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego karany jest tylko radny, skoro to wójt zlecił mu, niezgodnie z prawem wykonanie pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Pan Bieniek popatrzy na siebie i na to co zrobił ze swoją rodziną.Ale wiadomo jak głowa łysieje to,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje sprawy prywatne to są moje sprawy,rodzina ma się dobrze,nic jej się nie dzieje i dbam o nią tak jak zawsze, a jeżeli nawet są jakieś problemy to tylko ja podnoszę tego konsekwencje. Natomiast co ma piernik do wiatraka? Radny złamał prawo i to nie sam a teraz są tego konsekwencje, z tą różnicą że jest to zabawa za nasze pieniądze nas wszystkich, a nie za ich prywatne . Taka mała różnica . Ja nikogo nie pytam o jego życie prywatne, a sam też nie mam nic do ukrycia za co musiał bym się wstydzić pozdrawiam Adam Bieniek .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...