Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wąwolnica: Wracał ze śledzika i rysował samochody

Utworzony przez wrwrwr, 24 grudnia 2009 r. o 13:32 Powrót do artykułu
jezeli parkowali tak, ze na chodniku nie bylo miejsca dla pieszych, to dobrze im chlop zrobil. sam czasem mam ochote na to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również! Zgadzam się z przedmówcą! Czasami deb***e tak zastawią chodnik,że nie da się wogóle przejść normalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie Kurpie nigdy mądre nie były...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie realne zdjęcie do artykułu !!!KPP W Puławach na zdjęciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~sąsiad w sumie zapewne mieszkasz w takiej wsi że nawet chodników nie ma nie dla psa kuhva ;d dobrze że niektórzy nie są kierowcami bo by parkowali na środku skrzyżowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~sąsiad a Ty gdzie parkujesz traktor, kombajn bądź furmankę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A alkohol w tym udziału nie brał ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edziu napisał:
Ja również! Zgadzam się z przedmówcą! Czasami deb***e tak zastawią chodnik,że nie da się wogóle przejść normalnie.
To idź po ulicy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale h.u.j. Niech sobie ryja porysuje gwoździem, pętak jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edziu napisał:
Ja również! Zgadzam się z przedmówcą! Czasami deb***e tak zastawią chodnik,że nie da się wogóle przejść normalnie.
To niech parkingi pobudują włodarze zasrane....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram gościa. Mam na bramie -nie zastawiaj wyjazd-a barany parkują na wjeździe, bo na chwilę do sklep, i jeszcze zdziwiony ''to pan wyjeżdża ?'' nie teraz to wylatuję odpowiadam.. wrrr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...