Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Walczyć, nie poddawać się, jeśli miejscowość Lublin chce coś likwidować, niech zacznie od siebie, poza tym zlikwidować tzw. woj. lubelskie, bo ono, co widać w szerokiej perspektywie ekonomicznej, demograficznej, itd., szkodzi mieszkańcom, od początku powstania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownicy walczcie o swoje. Najpierw przetestują jak wyjdzie z Kazimierzem potem poleci reszta wydziałów terenowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walka walką: napisali mi, że Firma uprzątnie śmieci, które znalazły się na drodze (termin/sankcja za nie, nie został podany, a nazwisko tylko). Identyczną sytuację, tyle że zamiast łętów, torfu i krzaków są taśmy, do pakowania kartonów itp razem z materiałem na drogę gruntową. Spotkałem w Gminie sąsiedniej: Droga z Wólki(obok Kościoła na Pn) w stronę TwierdzaBrzeska dzieło nr 13Dobryń. Skąd plastik w drodze i po co? Pismami się wymienimy, czy RDOŚ zacznie działać>?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiedź przedstawiciela tzw. solidarności potwierdza słuszność słów Lecha Wałęsy, że należało już dawno "zwinąć nazwę "Solidarność"" - związek zawodowy nie ma już nic wspólnego z wielką ideą, a jest tylko przybudówką rządzących i powtarza jedynie to co władza powie - nie tylko nie broni pracowników, ale nawet nie myśli odpowiedzialnie o firmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...