Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiceprezes Puławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej odchodzi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 marca 2017 r. o 15:02 Powrót do artykułu
wreszcie ten dziadek odejdzie czas na młodych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przyznać jedno. To, że Golmento odchodzi to zasługa lokalnej gazety Powiśla. Nikt inny nie miał odwagi wyciągnąć rzeczy, które robił nasz prezes na  światło dzienne. Wszyscy bali się tego upublicznić, bo to bardzo mściwy człowiek. Miniony rok to seria mocnych artykułów w Powiślu, po których odechciało mu się wreszcie dalej robić nas spółdzielców w balona. A to co ta gazeta zrobiła na zebraniu walnym na Niwie to był naprawdę wyraz ogromnej odwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas na młodużych 65cio latków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Składam samo krytykę miało być młodszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przegięcie za puzno dać hamowi łopatę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryszard napisał:
Filipowska i Mizera, jesteście naprawdę żałośni. Para mitomanów. Chcecie zrobić coś naprawdę odważnego? To spłaćcie długi. Co, na to brak odwagi? ;-))))))) "Trzeba przyznać jedno. To, że Golmento odchodzi to zasługa lokalnej gazety Powiśla. Nikt inny nie miał odwagi wyciągnąć rzeczy, które robił nasz prezes na  światło dzienne. Wszyscy bali się tego upublicznić, bo to bardzo mściwy człowiek. Miniony rok to seria mocnych artykułów w Powiślu, po których odechciało mu się wreszcie dalej robić nas spółdzielców w balona. A to co ta gazeta zrobiła na zebraniu walnym na Niwie to był naprawdę wyraz ogromnej odwagi."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filipowska i Mizera to teraz tuba propagandowa pisu. Pewnie i długi szybko spłacą. Władza odwdzięcza się i to już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NARESZCIE. NARESZCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare to jest dobre wino i skrzypce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Filipowska i Mizera to teraz tuba propagandowa pisu. Pewnie i długi szybko spłacą. Władza odwdzięcza się i to już. Z tego co wiem, to Mizera nie ma żadnych długów. Jego rodzina jest jedną z najbogatszych w mieście. koles śpi na kasie więc masz raczej kiepskie info. Faktem jest, że ważne tematy są najpierw w Powislu, a dopiero później w innych gazetach. O odejściu mojego ukochanego prezesa Golmenty napisali miesiąc temu. Teraz dopiero dziennik o tym pisze. Co do bycia "tubą Pis" to nie zauważyłem. Jakieś konkrety? Za to przez lata tubą PO była lokalna tv pana kawki i to jest fakt niepodważalny. Tam to płynęła gruba kasa z Aotów i od pana Grobla - setki tysięcy zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomek W. napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Filipowska i Mizera to teraz tuba propagandowa pisu. Pewnie i długi szybko spłacą. Władza odwdzięcza się i to już. Z tego co wiem, to Mizera nie ma żadnych długów. Jego rodzina jest jedną z najbogatszych w mieście. koles śpi na kasie więc masz raczej kiepskie info. Faktem jest, że ważne tematy są najpierw w Powislu, a dopiero później w innych gazetach. O odejściu mojego ukochanego prezesa Golmenty napisali miesiąc temu. Teraz dopiero dziennik o tym pisze. Co do bycia "tubą Pis" to nie zauważyłem. Jakieś konkrety? Za to przez lata tubą PO była lokalna tv pana kawki i to jest fakt niepodważalny. Tam to płynęła gruba kasa z Aotów i od pana Grobla - setki tysięcy zł pani Aniu, chodzi o pani długi :-). zaprzeczy pani? kilkadziesiąt tysięcy się nazbierało i dobra mina do złej gry już nie wystarczy. a telewizję znowu robi ktoś inny, a nie wy :-D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomek W. napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Filipowska i Mizera to teraz tuba propagandowa pisu. Pewnie i długi szybko spłacą. Władza odwdzięcza się i to już. Z tego co wiem, to Mizera nie ma żadnych długów. Jego rodzina jest jedną z najbogatszych w mieście. koles śpi na kasie więc masz raczej kiepskie info. Faktem jest, że ważne tematy są najpierw w Powislu, a dopiero później w innych gazetach. O odejściu mojego ukochanego prezesa Golmenty napisali miesiąc temu. Teraz dopiero dziennik o tym pisze. Co do bycia "tubą Pis" to nie zauważyłem. Jakieś konkrety? Za to przez lata tubą PO była lokalna tv pana kawki i to jest fakt niepodważalny. Tam to płynęła gruba kasa z Aotów i od pana Grobla - setki tysięcy zł TOMKU = ANIU, SKORO TAKI KONKUBENT BOGATY, TO CZEMU CI NA SPŁATĘ DŁUGÓW POSKĄPIŁ?! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
tomek W. napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
  Z tego co wiem, to Mizera nie ma żadnych długów. Jego rodzina jest jedną z najbogatszych w mieście. koles śpi na kasie więc masz raczej kiepskie info. TOMKU = ANIU, SKORO TAKI KONKUBENT BOGATY, TO CZEMU CI NA SPŁATĘ DŁUGÓW POSKĄPIŁ?! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D bogaty i skąpy? a może nie traktuje cię poważnie, Aniu? ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Prezes Golment powinien pogodzić się z tym że układ okrągło stołowy się skończył stare odchodzi nowe przychodzi taka jest kolej rzeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol napisał:
gość napisał:
tomek W. napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
  Z tego co wiem, to Mizera nie ma żadnych długów. Jego rodzina jest jedną z najbogatszych w mieście. koles śpi na kasie więc masz raczej kiepskie info. TOMKU = ANIU, SKORO TAKI KONKUBENT BOGATY, TO CZEMU CI NA SPŁATĘ DŁUGÓW POSKĄPIŁ?! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D bogaty i skąpy? a może nie traktuje cię poważnie, Aniu? ;-) Ludzie, a kto dziś nie ma długów? Kilkadziesiąt tysięcy? chciałbym tyle mieć. Jam mam 350 tys. zł długu, który powstał w ciągu roku. Każdy kto ma firmę ma długi, kredyty, a jak dziś nie ma to jutro będzie je miał. 80 proc dorosłych Polaków ma długi. Najbogatsi z pozoru ludzie mają długi. Przykład? Palikot (kilka milionów). A popytajcie, jakie długi mają najwięksi okoliczni biznesmeni typu pan B - wielki budowniczy, czy P od rozlewni napojów. Śmiechu warte te durne komentarze. ci co długów nie mają to albo są z dziada pradziada urzędasami, albo w ogóle nic nie robią. Albo tak jak pan Golmento robią latami w balona spółdzielców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem już dawno powinien pożegnać się ze stanowiskiem. PPremie, nagrody do mu zmieniło opinie. Nie mógł nachapać się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopak z Polnej napisał:
lol napisał:
gość napisał:
tomek W. napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
    Z tego co wiem, to Mizera nie ma żadnych długów. Jego rodzina jest jedną z najbogatszych w mieście. koles śpi na kasie więc masz raczej kiepskie info. TOMKU = ANIU, SKORO TAKI KONKUBENT BOGATY, TO CZEMU CI NA SPŁATĘ DŁUGÓW POSKĄPIŁ?! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D bogaty i skąpy? a może nie traktuje cię poważnie, Aniu? ;-) Ludzie, a kto dziś nie ma długów? Kilkadziesiąt tysięcy? chciałbym tyle mieć. Jam mam 350 tys. zł długu, który powstał w ciągu roku. Każdy kto ma firmę ma długi, kredyty, a jak dziś nie ma to jutro będzie je miał. 80 proc dorosłych Polaków ma długi. Najbogatsi z pozoru ludzie mają długi. Przykład? Palikot (kilka milionów). A popytajcie, jakie długi mają najwięksi okoliczni biznesmeni typu pan B - wielki budowniczy, czy P od rozlewni napojów. Śmiechu warte te durne komentarze. ci co długów nie mają to albo są z dziada pradziada urzędasami, albo w ogóle nic nie robią. Albo tak jak pan Golmento robią latami w balona spółdzielców. CHŁOPAKU Z POLNEJ = ANNO F. Z KOŁŁĄTAJA, TAKICH DŁUGÓW NIE MAJĄ UCZCIWI LUDZIE, KTÓRZY NIE NAGRYWAJĄ POTAJEMNIE INNYCH, NIE SZANTAŻUJĄ, NIE MAJĄ ZA TO KARNYCH SPRAW W SĄDZIE I NIE FAŁSZUJĄ DOKUMENTÓW PRZELEWU. TACY LUDZIE ŚPIĄ SPOKOJNIE, ZAMIAST BUSZOWAĆ PO FORACH W ŚRODKU NOCY ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...