Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wicestarosta przeprasza za swój komentarz i chwali gest puławskich restauratorów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 marca 2020 r. o 11:57 Powrót do artykułu
PIERWSZE SŁOWO DO SŁOWNIKA, DRUGIE SŁOWO DO ŚMIETNIKA !!!!!!! Dla mnie Panie Gorgol jesteś nikim !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, PiS to stan umysłu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytrzeźwiał śmieć i teraz przeprasza Ludzie mu tego nie zapomną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś zdecydowanie mądrzejszy podpowiedział mu, bo sam zapewne nie wpadłby na to. Jednak to co palnął poszło w świat i już nic tego nie zmieni. Najpierw trzeba pomyśleć zanim coś się powie. Teraz można się wybielać ale i tak jest "po ptokach".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę się nie ośmieszać proszę podać się do dymisji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oświadczenie, a rezygnacja z funkcji byłaby tutaj odpowiednia. Miej jaja i podejmij męską decyzje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety za słowami nie idzie mentalność tego pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smaga mu kazała wydać oświadczenie? A pisał mu je pewnie Lewandowski z Orkiszewskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,z uwagi na reżim bezpieczeństwa.....,, personel szpitala został zaopatrzony w środki ochrony osobistej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burak zawsze zostanie burakiem. O tym świadczy brak przeprosin kierowanych do RESTAURATORÓW! Panowie jesteście wielcy!!!!! Buraki nawet nie nadają się na cukier, tylko do spasanie, oby zwierzęta nie dostały wzdęcia po takiej ilości głupoty!!! Jestem z drugiego końca Polski, ale ten facet u Was to ciul !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy człowiek mający honor po takim wpisie poddałby się do dymisji. Tylko co to jest honor?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WON ŚMIECIU ZE STOŁKA!!!ŻEBY CIE TEN WIRUS DOPADL KONDONIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO DYMISJA może uratować honor tego człowieka, a przede wszystkim Puław i jego wyborców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpisujcie komentarze na jego profilu na Facebooku możesz poda się do dymisji choć wątpię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe pisowskie ścierwo jak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reżim bezpieczeństwa. Przecież to nie Wójcikowa ze straganu tylko poważne restauracje. Ktoś chyba ma pieczę nad nimi te sanitarną, co? Ten człowiek wie w ogóle co mówi? Bo ja mam wrażenie, że nie. Nawet te przeprosiny są z kotła wyjęte. Do dymisji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie Wy się jeszcze dziwicie? Jasno jest napisane, że wicestarosta jest z PiS. Jak dla mnie to poziom języka i empatii do nie członków pis jest jak najbardziej w granicach normy. Taktyka obrzucania błotem i tworzenia urojonej fake rzeczywistości to chleb powszedni żołnierzy starego człowieka z Żoliborza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ca za debil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razu widać, że komentarz napisał sam, a przeprosiny zderagował jakiś pr-owiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...