Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielka feta na otwarcie mostu

Utworzony przez maroooo, 9 lipca 2008 r. o 13:53 Powrót do artykułu
donek bardzo cie prosze nie przyjezdzaj pulawiacy maja awersje na to co rude i niemieckie nie przyjezdzaj i nie cudakuj plisss
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno abp. Żydziński wziął tylko kilkadziesiąt tysięcy za poświęcenie, promocja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U NAS JAK PRZED WOJNą W POLSCE WSZYSTKO CO SIę DAłO NAZYWALI IMIENIEM PIłUDSKIEGO ,A TERAZ WIDAć TWóRCZEJ INWENCJI NIE MA U URZęDNIKóW RóżNEJ MAśCI,WSZYSTKO NAZYWAJą NA JEDNO KOPYTO,JAK TAK DALEJ PóJDZIE TO JESZCZE PARę MOSTóW PRZEZ WISłę ZBUDUJą I CO WTEDY BęDZIE JP2 NR.1 ,JP2 NR.2 ITD.KOMUNIśCI W ZSRR NADUżYWALI IMIENIA LENINA NP. DO NAZWANIA FABRYKI MYDłA,GłUPOTA śMIESZY ZAWSZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie przesadzaj ziomal - podobno tylko 40 k - za parę godzin - tyle co najwyższej klasy fachowiec pracujący przez kilkanaście miesięcy przy budowie tego mostu. Ale wiara czyni cuda. Podobno..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak będzie wyglądała informacja w prasie np.: "Masakra na moście JP II". Czy ktoś się zastanawiał, jaką przysługę robi pamięci JP II?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadków na moście nie będzie! - w końcu będzie poświęcony i jak widzisz za spore pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mistrz napisał:
Jak będzie wyglądała informacja w prasie np.: "Masakra na moście JP II". Czy ktoś się zastanawiał, jaką przysługę robi pamięci JP II?
LEPSZE BĘDZIE MAKABRA NA WOJTYLE,CHA,CHA...ALBO JP II= KRAWA JADKA Z UDZIAŁEM TRZECH AUT,CHA,CHA...NIE MOŻNA BYŁO: SYBILLI, CZARTORYSKICH,IZABELLII, NIE TRZEBA BYŁO SUKIENKOM SIE PODLIZAĆ, TRZEBA BYŁO JESZCZE RADIA MARYJA MOST NZWAĆ TO BY MOHERY PRZYBYŁY!!...NO CIEKAWYM ILE KASIORY ŻYCINEK DOSTAŁ ZA PORKOPEK??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecne władze miasta liczą na to że forsując nazwę dla mostu będą mieć odpuszczone wszystkie grzechy dawne i nowe! Tak jakby ludzie tych grzechów nie znali i nie pamiętali! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIECIE ZA JAKą KASE POśWIęCONOMOST? ZA 100 000 Złłłłłłłłłłł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No no przykre, że wypowiadają się tutaj sami wojujący ateiści...A tak w ogóle to jak można porównać postać Lenina do naszego Karola Wojtyłły. Myślałam, że dla Polaków nasz papież to ktoś wyjątkowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosiak9 napisał:
Myślałam, że dla Polaków nasz papież to ktoś wyjątkowy.
A dlaczego on był wyjątkowy - dlatego że zaciągnął nasz kraj do średniowiecza? - dlatego że uczynił "świętymi" kilku masowych zbrodniarzy? - dlatego że nie robił nic w sprawie molestowanych przez księży dzieci? Katolicy piszą że "papież był wielkim człowiekiem", a nie potrafią powiedzieć dlaczego. Tylko nie pisz, że obalił komunę, bo jeśli to zrobił to na takiej samej zasadzie jak kapłani w Egipcie zaćmiewali słońce - wystarczyło poczekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most Puławski jest potrzebny, wiedzą o tym wszyscy puławianie, popołudniowe korki- osobiście mam ich dosyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz są takie czasy że kościół jest wszędzie, co by nie stawiali ,budowali to księdz jest na pierwszym planie. Ja do nich nic nie mam , ale to co się dzieje to przekracza wszelkie granice!!!! Czy biskup za ...'' bóg zapłać ''...... nie mógł poświęcić tego mostu, zapłacono Mu kolosalne pieniądze ,aż 60 000,00 zł !!!!!!!! Myślę ża więkrzym uczynkiem byłoby przekazać te pieniądze na dom dziecka w naszym mieście. To jest skandal !!! Państwo w państwie, kasa rządzi . Z naszych datków się bogacą. Taki plebanie, jak wille - jakie samochody i konta w bankach!!! I ciągle mało , mało i mało !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='gosiak9' date='11.07.2008, 15:50' post='35783'] No no przykre, że wypowiadają się tutaj sami wojujący ateiści... Nie przeczytałem tu nic negatywnego na temat Boga, więc skąd ci ateiści? Posty krytykują tych co mienią się posłannikami Boga, jakby co najmniej z NIM rozmawiali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pulawiak2 napisał:
Katolicy piszą że "papież był wielkim człowiekiem", a nie potrafią powiedzieć dlaczego. Tylko nie pisz, że obalił komunę, bo jeśli to zrobił to na takiej samej zasadzie jak kapłani w Egipcie zaćmiewali słońce - wystarczyło poczekać
sorry ale jezeli tak piszesz to zal.pl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~pulawiak~ napisał:
Podobno abp. Żydziński wziął tylko kilkadziesiąt tysięcy za poświęcenie, promocja
Jestem ciekaw jak skarbnik miasta Puławy zaksięgował wydatek dla pana Życińskiego, sprawdzić to winna RIO w Lublinie. A swoją drogą, czy nie mógł pokropić za obiad? Ale ci wszyscy czarni i purpurowi lgną do kasy jak muchy do gówna. I tak to już 2000 lat. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za imprezę nie płaciło miasto tylko Wykonawca! Zawsze tak jest! Więc żadne RIO tego nie sprawdzą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a radni urządzają sobie festyny na moscie zamiast przeznaczyć te pieniądze chociażby na renowacje sali która jest w tragicznym stanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a radni urządzają sobie festyny na moscie zamiast przeznaczyć te pieniądze chociażby na renowacje hali która jest w tragicznym stanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...