Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wieźli w samochodzie ponad 10 kg marihuany (wideo)

Utworzony przez <nuta>, 11 czerwca 2011 r. o 13:31 Powrót do artykułu
dobrze kolego masz racje ja tego goscia dobrze znam ale tylko wspolczuje jego zonie ze ma meza deb***ia i jeszcze dzieckio to wszystko wciagnal co to dziecko przezylo???????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boze wy jestescie nie normalni!!!!!!! znacie ich ?? bo napewno tak jak ja to nie . normalne chłopaki !! i to nie zadne deb***e wy tu jestesie deb***e !! nie wiecie nawet jak to bbyło !! tu sobie za dużo pododawali ! a do krajów i innych co macie ?? takie kozaki z was a swojego nicka nie podajecie ! bo jak by sie dowiedziali kto to by was rozniesli !!!!!! frajery pewnie duper obrabiajom normalnym ludzion na psach !! społeczniaki Kuuuuuuuuuuuuuuuur*wa !! źal żal żal żal !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co to komentujecie wyzywacie ludzi!!Stało się!!!! Wciągacie jego rodzinę na forum jeśli współczujecie jego żonie,dziecku to nie urządzajcie nie potrzebnych dyskusji na ten temat bo to na prawdę nie jest potrzebne.Cała Poniatowa teraz ma o czym dyskutować stworzą swoją historię a może lepiej spojrzeć na siebie i zacząć siebie pilnować.Najlepiej komuś dopierdzielać.Właśnie za to nie lubię tego miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha fajnie ze borego córka ma 4 lata . nawet wiek dzicka sobie zmyślili .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kur**wa oleksiakową za zabicie ojca skazali chyba na 2 lata to za przemyt pewnie im dadzą poł . miejmy nadzieje . trzeba sie o to modlic. mordercom powinni dawac dozywocie ,a takim co sprowadzają oprochy zeby ludzie sie wyluzowali to powinni jeszcze dziekowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cirzyt jak zwykle sprzedaje wielki urka burka a potem leci po pomoc do strszychhh ahhaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy popier***one uby.h** wam w d*** rozjebundy je***e.R.B ZAWSZE BEDZIE KOZAKIEM.JAK ZAMKNELI TOMI WYPUSCIC TEZ MUSZA.POCZEKAMY ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wez sie ku*** ogarnij i nie napinaj sie przez neta ! sprzedajesz to chyba ku*** ty jajka na targu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cirzyt ku*** w opolu sie nie pokazuj cwelu pier***ony. ja wiem ktory ty jestes. Jestes tak glupi ze podpisales sie a chwila pozniej nie wiedziales jak usunac posta. jednym słowem przejebałes sobie chlopaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszecie tylko o borym a ten karolek co za kuriera robił to który to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poniatowskie śmiecie niech zgnije w tym wiezieniu a za pare lat niech mlodsze pokolenie sprzedaje dragi jego córce tak jak on to robił!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W D.... JEBA... SPOŁECZNIAKI TY K... CI.... CZY JAK CI TAM POWINNI CI Z d*** KONFITURO PAPRYKAŻ ZROBIĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do 15 lat za trawę, która jeszcze nigdy nikogo nie zabiła, a alko można legalnie naku*wiać. Chore prawo, j*bani politycy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ch*j w d*pę, dla tych ciot, co ich sprzedali i dla tych wieśniaków, co tu jakieś farmazony pie*dolą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co najlepsze jak pokolenie komuchów siedzących w rządzie zdechnie młode pokolenie zalegalizuje w koncu marihuane a wyrok dalej bedzie prawomocny. Naprawde w końcu puszczą nerwy temu społeczeństwu bo w tym kraju nie dość ze nie zarobisz to je*** komuchy okradną cie z ostatniego grosza>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wy jestescie smieszni.. kazdy tu za kazdego podpisac sie moze, ktos podpisal sie za kogos a wy juz " o masz przejeb*ne" itp.. tez moge sie podpisac ksywą ktoregos z pod pawełka i co? on dostanie wpier.. za to ze ja sobie wymyslilam ? smieszne takze wogole to uważam, że tak jak bory i ten karol i pozostali chłopcy z pod pawełka to normalni ludzie co do przemytu to hmm - praca jak każda inna, musiał sie ktos i tym zajmowac.. a co do chłopaków których tak tu oczerniacie - młodość ma swoje prawa a policja u nas hmm.. niestety bez komentarza... dam wszystkim jedna rade - NIECH KAZDY SPOJRZY NA SIEBIE !!! tak o to by było na tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami narkomani z przeżartymi mózgami na tym forum I co wy teraz będziecie palić? Chyba ogniska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sami narkomani z przeżartymi mózgami na tym forum I co wy teraz będziecie palić? Chyba ogniska
jak sami narkomanie to Ty też narkoman jak tak to napewno od nich brałeś palenia a teraz to napier***acie na nich . fałszywce je***e ;/ ale jak sie swojego imienia nie napisze to wszystko mozna nie ?;/:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziele! Wasze zdrowie przyjaciele! Ganja do powiedzenia ma nam zawsze wiele! `lepiej żebys pił niż palił - twierdzi społeczeństwo Z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo` Rud boysa rud Rastafaraj! Jah Jah błogosław! A głupców pokaraj. Węszą sku***syny, upraw szukając, `słudzy szatana` narkotykiem nazywają Sodoma i Gomora Babilon się pali! Chwała Ci Selassie niech Watykan sie pali. Płonie, płonie kolejny joint w Babilonie! Nastepna dusza nasza, radość w Syjonie. Trochę pozytywu w niegatywnym świecie! Czemu tego nie widzicie?! Legalizacji nie chcecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...