Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojewoda unieważnił konkurs na dyrektora szkoły. "Nie wiem, jaki obecnie jest mój status"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 września 2019 r. o 17:03 Powrót do artykułu
Oswiata w starostwie ma wpadki. Trzeba byc na biezaco z przepisami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A konkursu na Dyrektora I LO im. ks. Adama Jerzego Czartoryskiego w Puławach dlaczego nie unieważnił? Przecież ten psudoknkurs i wybór Marka Chrzanowskiego to czyste nieporozumienie! Przecież to była typowa ustawka. A Marek Chrzanowski oceniany jako najgorszy Dyrektor SP Nr 3 w historii szkoły został dyrektorem elitarnej szkoły jaką jest I LO w Puławach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pełniący obowiązki jest uprawniony podpisywać domumenty i zarazem do tego zobowiązany - na tym właśnie polega kompetencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co w tym starostwie się dzieje? Państwo w państwie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zieć radnej Jarzabkowej zatrudniony jako sekretarz starostwa. Wcześniej pracownik starostwa. Córka w szkole miejskiej. Syn w urzędzie CUW. I tak od lat. To się nazywa rodzina żyjąca na państwowych posadkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prywatny folwark
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Tarłowska związana z PiS. Pani Noskowska także. PiS na siłę pcha wszędzie swoich ludzi. Zaczyna mnie to już irytować. Na ustach maja Boga i ojczyznę ale zachowują się jak ludzie bez honoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staroscina to byla dyrektor szkoly?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kara za głosowanie na piss. Dalej tak głosujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mecenasie Stolat coś pan kolejną fuszerę odwala. A może robi władzy dobrze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech bedzie i z. Pis. Ale jak mozna zostac dyrektorem szkoly nigdy nie bedsv wicedyrektorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł gdyby statrostą został to wreszcie by w powiecie porządek zaprowadził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starosta i ten pseudo zarząd do odwołania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bufetowej się dostanie, czy jej pracownikom? Opinia publiczna czeka na ciąg dalszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak wiedzy i kompetencji, pisowcy wykładają się na każdym kroku 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co w tym starostwie się dzieje?  Państwo  w państwie?
Upodabniają się do Lublina - stolicy mafijnej sitwologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś nie udaje się tej dyżurnej kandydatki pisowskiej Tarłowskiej wsadzić na jakiś stołeczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nie mam racji, ale wydaje mi się, że działanie powinna podjąć komisja rewizyjna i zawnioskować o odwołanie Zarządu Powiatu. To przecież poważne niedopatrzenie Zarządu i kto wie czy nie będzie poważnych skutków finansowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tarlowska to chyba Dyr. Sp 10 Pulawy. Zostala powolana od wrzesnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciela czy dyrektora można zawiesić tylko w przypadku gdy zmierza się podjąć przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Nie można zawiesić dyrektora za ewidentny błąd Zarządu Powiatu. To raczej Zarząd chyba powinien zostać zawieszony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...