Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

wójt janowca

Utworzony przez zbyszek, 30 maja 2013 r. o 08:47
najlepiej wójt jest zorientowany jak lodzia robi loda.
wójt lubi od tyłu, zachodzi lodzie jak JUDOKA i już, może to jest komandos a nie jak twierdzi trenował judo hahahahahaha, ja trenuję kung fu, to wystaruję do senatu,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno jąkała wycofał się ze sprawą Leszka Bińczaka? Stchórzył albo doradcy umocnili go w przekonaniu ,że może Bińczakowi nie dać rady.Takich leszków więcej i jąkała by już dawno odszedł do lamusa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lodzia to podobno robi dobrze lodzia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A piach to komu kocoń sprzedał,bo wpływy mizerniuteńkie w kasie gminy.Słyszeliśmy z jego ust,że w ubiegłym roku nie było wydobycia.CIĘŻARÓWKI JEŹDZIŁY JAK SZALONE, WYWORZĄC PIACH Z KOPALNI jANOWIECKIEJ.O co chodzi panie wójcie z tym piachem.Donos powinien pan napisać do cba i policji?Czy pisać pan umiejesz? A może tylko oskarżać pan potrafisz? Na siebie to będzie trudne zadanie DONIEŚĆ ,zwłaszcza przed referendum? PrawdA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno w Janowcu ogłosili referendum odwołujące Wójta nie mającego pojęcia służyć mieszkańcom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEN WÓJT TO CIENIAS, rankingi lansują go na ostatnim miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno w Janowcu ogłosili referendum odwołujące Wójta nie mającego pojęcia służyć mieszkańcom?
Podobno ze wszystkimi idzie do sądów.Ot taki kłótliwy charakter jego natury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno ze wszystkimi idzie do sądów.Ot taki kłótliwy charakter jego natury.
Do sądów podaje każdego,kto wejdzie na teren gminy i próbuje zadać pytanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do sądów podaje każdego,kto wejdzie na teren gminy i próbuje zadać pytanie.
To kto go wybrał skoro nie potrafi znaleźć wspólnego języka z ludźmi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kto go wybrał skoro nie potrafi znaleźć wspólnego języka z ludźmi?
Dlatego go wybrali ,że się nieźle kamuflował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kto go wybrał skoro nie potrafi znaleźć wspólnego języka z ludźmi?
Dlatego go wybrali ,że się nieźle kamuflował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kto go wybrał skoro nie potrafi znaleźć wspólnego języka z ludźmi?
Dlatego go wybrali ,że się nieźle kamuflował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie macie w Gminie kogoś kto chciał podjąć się urzędu Wójta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są kandydaci dużo lepsi od niego Ją....go.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsze zdjęcia : http://daa.pl/xxx69  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niedługo REFERENDUM w sprawie odwołania Wójta Tadeusza Koconia . 22 września 2013r
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niedługo REFERENDUM w sprawie odwołania Wójta Tadeusza Koconia . 22 września 2013r
Jeżeli ktoś nie pójdzie na referendum odwołujące Tadusza Koconia ze stanowiska Wójta Gminy Janowiec.To niech w nastepnych latach nie narzeka,że jest mu źle. Inicjatorzy referendum zrobili kawał dobrej roboty.Na wszystkich wsiach Kocoń ponosi porażki przedreferendalne.Pora na zmiany w Janowcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem mieszkańcem gminy Janowiec, ale znam nieźle sytuację. Zgadzam się z wnioskiem, że wójt który prowadzi polityke wiecznych intryg i w rezultacie skłócania ludzi na rzecz których pracuje (nie służy) powinien odejść sam. Niestety  jak to stało sie już w naszym kraju standardem przywiązanie do koryta jest silniejsze niż poczucie odpowiedzialności i honor. Pan Kocoń nie załuguje zatem na zaufanie społeczności gminy Janowiec, ani żadnej inne,j gdyż te wartości są dla niego tak odległe jak umiejętność zarządzania bankiem - gdzie też już go sprawdzili. Szkoda jednak, że inicjatorzy referendum prowadząc akcję agitacyjną niekiedy sięgają do metod T.Koconia i jego wychowanków w RG. "Koń jaki jest każdy widzi" więc nie zniżajcie się w polemice do poziomu szamba. W Gminie Janowiec jest wielu rdzennych mieszkańców potrafiących myśleć i mądrze oceniać wartość pracy ludzi, którym w wyborach powierzyli mandat wójta/radnego więc trzeba im zaufać. Opinie przyjezdnych pseudoprzyjaciół pomijajcie - nic tak nie denerwuje jak brak reakcji. Wierzcie mi - wiem coś o tym. Trzymam kciuki za mądrość społeczności Gminy Janowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem mieszkańcem gminy Janowiec, ale znam nieźle sytuację. Zgadzam się z wnioskiem, że wójt który prowadzi polityke wiecznych intryg i w rezultacie skłócania ludzi na rzecz których pracuje (nie służy) powinien odejść sam. Niestety  jak to stało sie już w naszym kraju standardem przywiązanie do koryta jest silniejsze niż poczucie odpowiedzialności i honor. Pan Kocoń nie załuguje zatem na zaufanie społeczności gminy Janowiec, ani żadnej inne,j gdyż te wartości są dla niego tak odległe jak umiejętność zarządzania bankiem - gdzie też już go sprawdzili. Szkoda jednak, że inicjatorzy referendum prowadząc akcję agitacyjną niekiedy sięgają do metod T.Koconia i jego wychowanków w RG. "Koń jaki jest każdy widzi" więc nie zniżajcie się w polemice do poziomu szamba. W Gminie Janowiec jest wielu rdzennych mieszkańców potrafiących myśleć i mądrze oceniać wartość pracy ludzi, którym w wyborach powierzyli mandat wójta/radnego więc trzeba im zaufać. Opinie przyjezdnych pseudoprzyjaciół pomijajcie - nic tak nie denerwuje jak brak reakcji. Wierzcie mi - wiem coś o tym. Trzymam kciuki za mądrość społeczności Gminy Janowiec.
Dzięki kolego .Nie rozumiem pana Szurmaka ?Czy on na pewno pójdzie na referendum?Wiele  razy słyszałem z jego ust .Cyt Kocoń sie nie nadaje na Wójta.Teraz przyszedł czas to zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...