Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wolontariusze pomogą romskim dzieciom

Utworzony 13 grudnia 2015 r. o 10:54 Powrót do artykułu
"cygańskim" - panie poprawny politycznie redaktorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaja sobie robicie z tą pomocą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
one mają lepiej niż dzieci polskie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Czezyk jest radnym od dawna i dopiero teraz dostrzegł problem? Dziwne. I co radny Maj nagłośnił problem a śmietankę spiją pisuary. Masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Treść komentarza mojego poprzednika trafia w sedno, mianowicie radny Maj tylko nagłośnił problem, nie proponując przy tym żadnego merytorycznego rozwiązania, natomiast radny Czeżyk takie rozwiązanie właśnie przedstawił, więc nie rozumiem dlaczego jest to od razu postrzegane negatywnie? Przecież radny Maj mógł tak samo zaproponować własne wyjście z sytuacji, czyż nie? Poza tym jeśli problem zostanie rozwiązany to chyba jest to korzyść dla miasta, a radni są między innymi od tego, żeby działać w takich sytuacjach i nie ma znaczenia który z nich się za to zabiera. Pamiętajmy, że w pełnieniu funkcji radnego nie chodzi o to, by promować swoją osobę, tylko o to by właśnie te lokalne problemy rozwiązywać i działać na korzyść miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Negatywne postrzeganie działań radnego Czezyka wynika z faktu iż radny Maj za swoje wnioski o Romach został napietnowany przez pozostałych radnych, mowiono ze nie ma racjii i kłamie. A teraz bohaterem za to co wcześniej negował zostanie radny pisowski. Typowe dla tej opcjii politycznej, żenujące. Całe szczęście miszkańcy widzą tę hipokryzje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co zrozumiałem stanowisko pozostałych radnych wobec radnego Maja dotyczyło przede wszystkim nie samego poruszania kwestii związanych z Romami, a właśnie braku proponowania konkretnych działań mających rozwiązać problem i nadużywania interpelacji, zamiast zwykłego zapytania o złożenie wyjaśnień. Nie chodzi mi tu o to, aby bronić radnego Czeżyka czy też piętnować radnego Maja, ale wydaje mi się, że po prostu wiele osób nieco bezrefleksyjnie negatywnie podchodzi do działań pozostałych radnych, gloryfikując jednocześnie działania radnego Maja, gdzie tak naprawdę dotychczas jedyną propozycję w sprawie rozwiązania problemu wskazał akurat radny Czeżyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Manipulacje i kłamstwa na temat radnego Maja sięgaja zeniutu. Kto przerwal obrady komisji w chwili kiedy pan Maj składal propozycje rozwiązań problemów? Ciekawe jak głosował wtedy pan Czezyk? Moze ktos wie?  Maj wskazuje konkretne porpozycje rozwiązań systemowych i pomoc edukacyjną szkole 4. Na szczescie docieraja do nas okruchy informacji mimo cynicznych kłamstw zawodowych manipulatorów http://www.dziennikwschodni.pl/pulawy/n,1000170917,romowie-radny-chce-nas-liczyc-a-nie-pomagac.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez to nie czyżyk chciał pomóc tylko radny p maj ludzie to chore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez to nie czyżyk chciał pomóc tylko radny p maj ludzie to chore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolontariat - dobre sobie!Juz to widzę jak cyganie wpuszczają wolontariuszy po szkole do domu i sie integrują. Tu trzeba zmienić prawo, uciąć zasiłki, sprawdzić te niby choroby, egzekwować obowiązek szkolny. Tu ma racje Maj i to sa konkrety. Czezyk - banały i frazesy bez czynów. Ciekawi mnie co w ogóle z zyciu zrobil Czezyk dla mieszkańców, oprócz czytania proklamacji, dawania rozwlekłych rad i tyrad. Co konkretnie z tych ton banałów wprowadził w czyn w zycie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie jeszcze jedno. Przecież rada miasta, wśród nich Czezyk, oskarżając pana Maja. napisali ze problem romski nie ma większego znaczenia! Ze go nie ma. Teraz okazuje się nagle ze jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie jeszcze jedno. Przecież rada miasta, wśród nich Czezyk, oskarżając pana Maja. napisali ze problem romski nie ma większego znaczenia! Ze go nie ma. Teraz okazuje się nagle ze jest?
Radni oskarzyli p. Maja ze ośmiesza miasto, zakłóca prace rady  bo i TU UWAGA:  zajmuje się min sprawami romów, ktore dla nich nie mają większego znaczenia. Zaraz sie zagotuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby polacy dostawali kase za nic to tez by im sie nie chciało chodzic do szkoly. tu trzeba zmian systemowych jakie proponuje pan Maj a nie kosmetyki pod publiczkę jak Czezyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie przeciez to pan Maj chciał rozwiązać ten problem to on się udzielał .On jedyny stawił czoła.A co czyżyk zrobił?.To pan Maj zaproponował edukację młodzieży romskiej .Czy chciał żle?.Co ma czeżyk teraz do powiedzenia?.Tak nie bedzie bo my z radnym P Majem pójdziemy reka w ręke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...