Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wydaje mi sie, że przeczytałem ten artykuł dwa razy. Dziennikarze DW płacone mają od wiersza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po kiego jest 2 razy to samo napisane to ja nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez respektu na szczególny dzień młodego człowieka
Niech ktoś mi powie o co tu chodzi? Czy naprawdę tak ciężko jest pisząc notatkę przeczytać ją później i ewentulanie poprawić? Kto was panowie i panie redaktorzy uczy takiego sposobu pisania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niech ktoś mi powie o co tu chodzi? Czy naprawdę tak ciężko jest pisząc notatkę przeczytać ją później i ewentulanie poprawić? Kto was panowie i panie redaktorzy uczy takiego sposobu pisania?
czego nie rozumiesz ? w szkole podstawowej uczyli czytać ze zrozumieniem - no i podobno ta podstawówka była obowiązkowa - jak widać nie dla wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joseph napisał:
czego nie rozumiesz ? w szkole podstawowej uczyli czytać ze zrozumieniem - no i podobno ta podstawówka była obowiązkowa - jak widać nie dla wszystkich
...chyba chodziłeś do "szczególnej szkoły bez respektu" jeśli uważasz taką polszczyznę za poprawną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I weź nie eskortuj swojego 18-to letniego dziecka... Zaraz napadną i pobiją...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co robili na wolności skoro jak napisano "Wcześniej notowani byli m. in. za pobicia, rozboje oraz znieważenie policjantów." Ja pier...co za dziki kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy gadacie glupoty ten pobity frajer sam wymysli sobie ta historje a po za tym ten pobity ma 2 metry wzrostu 140 kg wagi w lapie z 50cm a bylo to tak ze strasznie sie panoszyl koleszka to ziomus wzrost 170 waga 80 powiedzial mu zeby takiego kozaka niestrugal to ten 18-to latek chcial z nim na solo :-) wyjsc no i wyszli i jak sie skonczylo trzy szybkie na stojce kolanko ,dobitka na glebie i po koksie i macie caly obraz tego pobitego 18 -to latka i taki k..wa jest pobity frajer zwykly k...wa na psy lata pala je..na wiecej juz sie nipokarze na lokalach hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
legialegialegia napisał:
co wy gadacie glupoty ten pobity frajer sam wymysli sobie ta historje a po za tym ten pobity ma 2 metry wzrostu 140 kg wagi w lapie z 50cm a bylo to tak ze strasznie sie panoszyl koleszka to ziomus wzrost 170 waga 80 powiedzial mu zeby takiego kozaka niestrugal to ten 18-to latek chcial z nim na solo :-) wyjsc no i wyszli i jak sie skonczylo trzy szybkie na stojce kolanko ,dobitka na glebie i po koksie i macie caly obraz tego pobitego 18 -to latka i taki k..wa jest pobity frajer zwykly k...wa na psy lata pala je..na wiecej juz sie nipokarze na lokalach hehehe
ja radzila bym przysiasc do slownika poprawnej polszczyzny a nie chodzic po lokalach kolego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
legialegialegia napisał:
co wy gadacie glupoty ten pobity frajer sam wymysli sobie ta historje a po za tym ten pobity ma 2 metry wzrostu 140 kg wagi w lapie z 50cm a bylo to tak ze strasznie sie panoszyl koleszka to ziomus wzrost 170 waga 80 powiedzial mu zeby takiego kozaka niestrugal to ten 18-to latek chcial z nim na solo :-) wyjsc no i wyszli i jak sie skonczylo trzy szybkie na stojce kolanko ,dobitka na glebie i po koksie i macie caly obraz tego pobitego 18 -to latka i taki k..wa jest pobity frajer zwykly k...wa na psy lata pala je..na wiecej juz sie nipokarze na lokalach hehehe
Po..ebie zasrany z pi...onego sienkiewicza! jestescie frajerami! potraficie okopac kogos w kilku jak zawsze frajerskie osiedle frajerskie towarzystwo , krzycho i jego znajomi kładą na was ch... jestescia zwykłymi frajerami i dresami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...