Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wronów: Samochód ciężarowy staranował daewoo tico

Utworzony przez harry, 14 sierpnia 2009 r. o 23:49 Powrót do artykułu
Fiat Tico? jeszce nigdy o takim nie slyczale a Tickiem jezdzilem kilka ladnych lat, może Daewo Tico co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie fiat tico (jak już to chyba Fiat Tico) ale Daewoo Tico.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ten artykuł powstał dzięki naszemu czytelnikowi." To może lepiej już sobie darować takie artykuły? Ośmieszają Was zwyczajnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez jest daweoo..., a i pier***e te je***e kody na DW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech, można się było spodziewać, że Tico kierowała kobieta. Tylko baby za kierownicą mogą być takie bezmyślne i nieprzewidywalne. Moherowe berety. Uwaga - ja też jestem kobietą i doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak jeżdżą kobiety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy skoncza sie uklady dajcie ludziom tej uni bo jak narazie to straty drozyzna no i panstwowi sie bawia kosztem ludzi ciezko pracujacych straz pozarna powinna dzialac jak karetki pogotowia tak jest za granica a bazmózgow zwolnic chyba ze na uklady niema rady--- bo to tylko Polska. poslowie i inni zarobki unijne a plebs niech dogorywa a sami zesmy wybierali tyko obietnice tomaja opanowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jest jak ludzie nie wiedzą do czego służą kierunkowskazy czy migacze - jak kto woli. Trzeba sygnalizować zamierzony manewr skętu a nie sam skręt więc mi wcale nie szkoda takich niedouczonych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! Chyba skretynieliście co do joty!!!Że niby za późno kierunek włączyła!!!!A kretyn w ciężarówce gdzie miał oczy, gdzie był bezpieczny odstęp,na co się gapił nie widział jej świateł STOPu (równie dobrze mogła by nie włączać kierunkowskazu tylko przyhamować przed dziurą w jezdni!!!)pewnie mu powiedziały "mobilki" że dróżka czysta to walił ile wlezie...szkoda słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK ZOSTAWIAM BEZPIECZNY ODSTĘP TO ZAWSZE JAKIŚ "AMBITNY" KIEROWCA WJEŻDŻA I CO MAM ROBIĆ, JAK ON CHCE BYĆ PIERWSZY I CHYBA LEPSZY, ZOSTAWIAM MU SATYSFAKCJĘ ŻE NA PEWNO JEST LEPSZY I AMBITNIEJSZY, BO OSTATNICH GRYZĄ PSY..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja zorganizowała objazdy?!?!?!?!?! Jakie?!?!?!?! Jechałem tą trasą w okolicach 18 i policjant stojący na drodze we Wronowie z łaski i z pretensjami udzielił mi informacji iż droga jest nieprzejezdna. Objazd musiałem zorganizować sobie sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byly objazdy przez Sielce-Młynki, wiem bo sam widzialem sznury samochodow. a ze policja jest nieogarnieta to inna sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz!!! napisał:
Policja zorganizowała objazdy?!?!?!?!?! Jakie?!?!?!?! Jechałem tą trasą w okolicach 18 i policjant stojący na drodze we Wronowie z łaski i z pretensjami udzielił mi informacji iż droga jest nieprzejezdna. Objazd musiałem zorganizować sobie sam.
Oni tylko chlać potrafią a nie tam jakieś objazdy organizować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to ta kobieta nie ma prawa jazdy i kietrował jej syn!co za deb*** pisał ten artykuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochodem kierował mężczyzna a nie kobieta. Kierowca cieżarówki, który twierdzi, że nie widzial kierunkowskazu w rzeczywistości miał uszkodzone chamulce i dlatego nie wychamował. Poza tym to oni stali juz jakąś minute albo dwie z tym kierunkowskazem bo czekai az przejadą samochody jadące z naprzeciwka przejadą, bo to sobota i ruch w strone Puław - Kazimierza był spory. Więc darujcie sobie głupkowate komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielokrotnie oglądaliśmy zdjęcia z krajów azjatyckich, gdzie na jednym skuterze siedziała cała rodzina, pies, słoń i stado świnek. Dziś podobny obiekt MotoFreak przyuważył na warszawskiej ulicy. Więcej o szalonym Tico na www.motofreak.eu. Ponizej bezposredni link: ######www.motofreak.eu/2010/05/koreanski-transporter.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...