Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a jazda pod wpływem alkoholu chyba że upił się po powrocie do domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHŁOPACZYNA SIĘ WKURWIŁ ŻE MU GÓWNO WARTY OSZUST MECHANIK AKUMULATOR ROZWALIŁ I NIE MA ZAMIARU ZA TO ZAPŁACIĆ, MECHANIKOWI ZA OSZUSTWO POWINI DOJEBAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jest z tymi mechanikami. Wczoraj info o napadzie z bronią w ręku na mechanika w Białej Podlaskiej. Dzisiaj znowu niezadowolony klient mierzący z pistoletu. Panowie mechanicy, coś za bardzo partolicie robotę. Poprawcie poziom waszych usług, to nikt do was nie będzie strzelał. Wymieniłbym tu kilka innych zawodów, szczególnie prawniczych, gdzie partolą robotę, ale niech na razie mechanicy mają się na baczności i nie wku...ją swoich klientów. Bo w końcu zabraknie mexhaników, w tym pięknym (miało być: zas...ym) kraiku nad Wisłą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nielegalne posiadanie broni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na gazówke nie potrzeba pozwoleń, wiec posiadal ja legalnie,pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widac jak dobrze, że Polacy nie mają dostępu do broni. Przecież ten idiota pociągnął by spust.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien odpowiadać za napaść z bronią! Co za kraj... jeszcze mu to na sucho ujdzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na gazówke nie potrzeba pozwoleń, wiec posiadal ja legalnie,pzdr
Poczytaj Ustawę o Broni i Amunicji, to się dowiesz na co nie trzeba pozwoleń. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noze to juz przeszloscii... teraz czas na pistolety "WELCOME KUROW"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na gazówke nie potrzeba pozwoleń, wiec posiadal ja legalnie,pzdr
Tylko że gazówka jest legalna do samoobrony a nie do napaści na czyjejś posesji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widac jak dobrze, że Polacy nie mają dostępu do broni. Przecież ten idiota pociągnął by spust.
  Ale ten na którego napad też mógłby mieć bron/ więc by się deb*** alkoholik zastanowił czy warto. Bo może mechanik ma większego.... gnata. Albo żona pizdeła by mu z dubeltówki. Bańdzior zawsze bedzie mieć dostęp do broni a normalny obywatel uważany jest za nieodpowiedzalnego,    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEN MECHANIK TO LEPSZY CWANIACZEK - MNIE TEŻ PRZEROBIŁ NA NAPRAWIE SAMOCHODU. - - SZKODA ŻE MU TA BROŃ NAWALIŁA --na drugi raz sprawdź przed akcją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=5O3iTHl4h7o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie skąd wy jesteście na broń gazowa trzeba mieć pozwolenie! tak było tak jest i będzie. Mylicie pojęcia z miotaczami gazowymi w kształcie pistoletu dostępnymi na np. tv mango militaria.pl itp. co się dzieje z tym społeczeństwem ręce opadają. obejrzy sprytną reklamę co ma na początku piękne zdanie "broń bez pozwolenia" a później wypisuje bzdury na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~oszukany...Jak sie nazywa ten mechanik moze nasteonym razem nie bedzie takich problemów z innymi klientami ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszukany .. Masz jakies namiary na tego mechanika ? niechciałbym niechcacy trafic do niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszukany .. Masz jakies namiary na tego mechanika ? niechciałbym niechcacy trafic do niego
  Lepiej niech ktoś poda namiary tego d e b i l a co to lata po wsi z giwerą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze na (wiatrówke) broń kupioną na internecie nie trzeba mieć pozwolenia. A po drugie broń była stale uszkodzona, nie miała co2 i kulek. Szkoda ze nie napisali że najpierw ten mechanik groził napastnikowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 "Ze wstępnych ustaleń wynika, że to pistolet gazowy. Kiedy Grzegorz F. celował w głowę mechanika, w magazynku nie było naboi.   Skąd wiadomo, że to wiatrówka? Czyżby ci, którzy wstępnie ustalili, że to pistolet gazowy, nie odróżniali broni palnej w postaci pistoletu gazowego od zabawki w postaci wiatrówki na CO2?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może wiem bo może jestem kimś znajomym tego napastnika lub osobą z rodziny. Lub nawet ta wiatrówka należała do Mnie i mam nawet pudełko od niej a on poprostu wział sobie bez pozwolenia. Tak mieli problem z wysłaniem tej broni do analizy i wgl ze sprawdzeniem bo im sie zwyczainie nie chciało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...