Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jestem za. I tak Kazimierz i Małopolski Przełom Wisły odwiedza warszawka, stać ich, która przyjeżdża do małopolskiego Kazimierza chętnie, bo nie musi znacznie dalej, np. do do Zakopanego, żeby się podlansować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak najpierw dokladnie wybetonowac a pozniej wprowadzic oplaty za ogladanie tego czegos co juz z atrakcja przyrodnicze nie bedzie mialo wiele wspolnego.Najlepiej po stowie od lepka bo taka patologii to na prawde rzadkosc wiec warto bedzie Sami geniusze w tym Kazimierzu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję dodatkowo wybetonować, postawić budy z kebabami i watą cukrową. Jak widać kazimierski chłopki tak samo łase na dudki jak górale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pazerność samorządu terytorialnego to tak wielka plaga, żw wprost zboczenie. Skandalem jest współdzuałanie Wojewody Lubelskiego w tym draństwie - oddać mienie państwowe, by samorządowe pasibrzuchy mogły ściągać haracz. Jest jeden plus w tym draństwie - ludzie wreszcie docenią inne miejsca i będą mieć w "4 literach" to przereklamowane miasteczko nad Wisłą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pazerność samorządu terytorialnego to tak wielka plaga, żw wprost zboczenie. Skandalem jest współdzuałanie Wojewody Lubelskiego w tym draństwie - oddać mienie państwowe, by samorządowe pasibrzuchy mogły ściągać haracz. Jest jeden plus w tym draństwie - ludzie wreszcie docenią inne miejsca i będą mieć w "4 literach" to przereklamowane miasteczko nad Wisłą.
 Niestety, masz rację: Kazimierz powoli staje się Zakopanem: kasa, kasa, kasa, przyroda, zabytki i turyści na odległych miejscach. Skandal, że przekazali Korzeniowy Dół we władanie radnych Kazika - większość to chłopy bez poczucia estetyki. Sterowanie z Lublina dawało większe prawdopodobieństow, że będzie bardzoiej światowe spojrzenie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież w Kazimierzu nie ma nic za darmo. No są jeszcze darmowe spacery, ale i te miejscowy samorząd powinien zacząć już biletować. Grunt to komercja i kasa. Po płatnym przejściu Korzeniowym Dołem, proponuję płatne spacery nadwiślańskim bulwarem, a potem płatne przejście przez Duży i Mały Rynek. A może - panie burmistrzu - pójść na całość i wprowadzić płatne przejazdy samochodem przez Kazimierz, bo przecież to też mogą być turyści (zakładamy z góry, że z kasą), którzy ukradkiem z okien samochodów oglądają uroki nadwiślańskiej perły. I to za darmo! Toż to w głowie się nie mieści! Do dzieła, stawiajmy bramki i kasujmy myto, wszystko przecież dla dobra Kazimierza i jego mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszty zatrudnienia pracowników spowoduje że zysków samorząd nie będzie miał żadnych, a tylko osłabi wizerunek gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile będzie kosztował przejazd własnym quadem po tym wąwozie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za. I tak Kazimierz i Małopolski Przełom Wisły odwiedza warszawka, stać ich,  która przyjeżdża do małopolskiego Kazimierza chętnie, bo nie musi znacznie dalej, np. do do Zakopanego, żeby się podlansować.
 kazik to już drugi zakopiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego za wejście na Górę Trzech Krzyży nie płaci się na dole????Dla wielu osób opłata na samej górze jest niemałym zaskoczeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję opłatę dla warszafki za przejazd po ziemi lubelskiej do Kazimierza, niszczą drogi, jeżdżą jak chamiska, zawyżają ceny w Kazimierzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że w pięknym Sandomierzu nie wpadną na tak durny pomysł. Jest tam wąwóz św. Królowej Jadwigi ogólnodostępny bez żadnych opłat. Należy go tylko zabezpieczyć przed dewastacjią i uświadomić społeczeństwo, a nie od razu grabić i odstraszyć turystów. To na pewno nie wypali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddam małe kotki : +48 662205510
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy pojawił się zastępca burmistrza, same podwyżki i opłaty. Brakuje na wynagrodzenie pana Wróbla?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha co za bzdury w Kazimierzu właśnie wszystko jest płatne parkingi, szalety miejskie, szlak na grę 3 krzyzy itd. kto oczekuje że coś będzie za darmo ? Co za brednie ? Ustawcie jeszcze płatne bramki na wjeździe do miasta i każda ścieżkę oddzielna opłata zaczynając od deptaka nad Wisłą. Wstyd i żenada jakby mogli tony srali suszyli i gówno sprzedawali jako pamiątki..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suuuuuuper pomysł. Proponuję jeszcze specjalne opłaty od ludzi z aparatami lub robiących zdjecia, a za godzinę sesji slubnej 120 +vat a co niech płacą. Tak jak w CSK w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I Kazimierz traci turystów gdziekolwiek chcesz pójść to kasa i kasa!!!!! A dwie ulice na krzyż☹ Super jest w Sandomierzu wspaniale miejsca i można obejrzeć spokojnie co się chce bez trzymania się za portfel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, najlepiej jeszcze postawić szlaban na wszystkich wjazdach do Kazimierza i pobierać kasę za wjazd lub przejazd. Już kiedyś tak było podczas festiwalu, nawet jadąc coś załatwić w kazimierzu chcieli mnie skasować za wjazd, powiedziałem, że nie ma takiej opcji i mnie puścili, a ile naciągnęli to nikt nie policzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widok na Wisłę również
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc ja podrzucam pomysł na wprowadzenie lublinie opłat za korzystanie z deptaka dla mieszkańców Kazimierza a co albo pójść jeszcze dalej w tym absurdzie i wprowadzić im wizy wjazdowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...