Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wszy gryzą gimnazjalistów z Puław

Utworzony przez Ruwny, 6 marca 2009 r. o 01:24 Powrót do artykułu
no i o co było jeździć na wycieczki do lublina??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale obciach - wszy w szkołach prezydenta Grobla. Ale już widzę przez to jego hasło w kolejnych wyborach: "Walka z wszami przede wszystkim".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej Korpysz dyr. sp 11 które się miesci w gimnzjum nr. 1 co wu za bzdury piszecie aj te gazety nie sprawdzą a pisza wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny głów nie myją tylko pryskają lakierem i wyrównują prostownicą. Kiedyś w każdej szkole była higienistka i sprawdzała wszystkim dzieciom głowy. Teraz chyba się brzydzą. Napiszcie też o gruźlicy, która znowu szaleje w Polsce...tak, tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym gimnazjum wszystkiego się można spodziewać i tak dziwie sie ze dyrektor wszystkiemu nie zaprzeczył najgorsza szkoła w okolicy i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSKA DE-smród brud i ubóstwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszyscy uczniowie mieli sprawdzane głowy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~xyz~ napisał:
Andrzej Korpysz dyr. sp 11 które się miesci w gimnzjum nr. 1 co wu za bzdury piszecie aj te gazety nie sprawdzą a pisza wstyd
W tekście wkradła się literówka. Andrzej Korpysz jest oczywiście dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 10, która mieści się w tym samym budynku co Gimnazjum nr 1 w Puławach. Przepraszamy za błąd, który poprawimy. Pozdrawiam uważnych internautów. Paweł Buczkowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~anonim~ napisał:
w tym gimnazjum wszystkiego się można spodziewać i tak dziwie sie ze dyrektor wszystkiemu nie zaprzeczył najgorsza szkoła w okolicy i tyle
co za bzdury , masz odwagę to się podpisz cwaniaczku. Informacje w Dzienniku wschodnim są kłamstwem.Nauczycielka , o której się pisze ,że udzielała wywiadu była zdumiona dziś artykułem i nikt z nią nie rozmawiał , a higienistka wcale nie sprawdza nikomu głów, bo jej najczęściej nie ma w ogóle w gabinecie, w wszy pojawiły się też w szkole nr 3 i w szkole nr 10 tylko jakoś Dziennik Wschodni do nich "dziwnym trafem" nie dotarł , bo z reguły opluwa się Gimnazjum nr 1 , w tym mieście staje się to już normą. Żałośni dziennikarze, ale jaki tytuł , takie i dziennikarstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tą klase powinni gdzieś wywieść zeby ta wszawica nie przechodziął na innych !! nie mam zamiaru sie tym czymś zarazić a potem cała rodzine ! jedna z uczennic która najprawdopodobiej ona zaczeła tą cała wszawice juz miała w tamtym roku taki p[roblem i w latach podstawówki ! nie chce mieć obciętych włosów ! ale na szczeście nie mam wszy na głowie ! a tak pozatym to tu piszecie brednie !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy wogole gadacie! wezcie uspokujcie sie z ta wszawica, moze jest, moze nie... co was to obchodzi! a wogole to nie macie na to dowodow !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę, co za dyskusja się wywiązała. Przede wszystkim, Dziennik Wschodni TYLKO lub AŻ informuje. Jak na razie, zauważyłam, iż robią to bezstronnie.
wszy pojawiły się też w szkole nr 3 i w szkole nr 10 tylko jakoś Dziennik Wschodni do nich "dziwnym trafem" nie dotarł , bo z reguły opluwa się Gimnazjum nr 1
A poinformował ktoś o wszach w "trójce" i "dziesiątce"? Wątpię. Zresztą, o ile wiem, i co potwierdzają uczniowie tejże szkoły, tylko w klasie drugiej gimnazjum (ta wspomniana w DW) były wszy. Na przyszłość bardzo proszę, jeśli rzucać błotem, to z argumentami. Nikomu to nie przeszkodzi. Naprawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i w mojej klasie mają wszy ale to nie ich wina:/ przeniosło sie na nich ! ja nie mam ale jakos to rozumiem. tylko teraz troche strach wejsc do tej kl!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co was to obchodzi czy są te wszy czy ich nie ma ! po co robić z tego taką afere ! jakbyście nie wiedzieli to w innych puławskich szkołach też były wszy i jakoś nie zainteresowaliście się tą sprawą ! dlaczego akurat nasza szkoła was obchodzi ?? Ludzie opanujcie sie .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję odrobinkę refleksji na temat: "o ile lat cywilizacyjnego rozwoju cofnęła Polskę prawica". Przypomnijcie sobie starsi czytelnicy Wasze szkolne lata - czy zdarzały się takie historie! Ja chodziłem do szkoły w latach sześćdziesiątych w pipidówie nieporównywalnej wielkością do Puław i nigdy nic takiego nie miało w mojej szkole miejsca. Ktoś napisał też o nawrocie gruźlicy - sprawdźcie dane. Włos się jeży! A komuna taka wredna była...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba nie macie o czym pisać artykułow,bo czepiacie się jakiś wesz, które może mieć KAżDY CZłOWIEK.! super temat sobie znaleźliście. :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Carolajn napisał:
No proszę, co za dyskusja się wywiązała. Przede wszystkim, Dziennik Wschodni TYLKO lub AŻ informuje. Jak na razie, zauważyłam, iż robią to bezstronnie. A poinformował ktoś o wszach w "trójce" i "dziesiątce"? Wątpię. Zresztą, o ile wiem, i co potwierdzają uczniowie tejże szkoły, tylko w klasie drugiej gimnazjum (ta wspomniana w DW) były wszy. Na przyszłość bardzo proszę, jeśli rzucać błotem, to z argumentami. Nikomu to nie przeszkodzi. Naprawdę.
No właśnie to ty masz nieaktualne informacje więc bądź łaskawa się nie wypowiadać , bo jeśli ktoś nie ma nic do powiedzenia - lepiej niech nic nie mówi. Ja znam przypadki wszy w szkole nr 3 , bo dziecko mojej sąsiadki w tym tygodniu je przywlokło , a rozmawiałam z nią dziś ,była zdenerwowana wszawicą w trójce ,może zamiast opluwać konkretną klasę trochę się rozejrzysz dokoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~beta~ napisał:
Ja znam przypadki wszy w szkole nr 3 , bo dziecko mojej sąsiadki w tym tygodniu je przywlokło , a rozmawiałam z nią dziś ,była zdenerwowana wszawicą w trójce
Dlaczego zatem media nie zostały o tym powiadomione? Jak rozumiem, w DW nie pracują jasnowidzowie i nie dowiedzieli się oni magicznie o tym, że w dziesiątce są wszy. Ktoś dziennikarzy powiadomił. A że z trójki nikt nie powiadomił... Nigdy nie jest za późno. ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Carolajn napisał:
Dlaczego zatem media nie zostały o tym powiadomione? Jak rozumiem, w DW nie pracują jasnowidzowie i nie dowiedzieli się oni magicznie o tym, że w dziesiątce są wszy. Ktoś dziennikarzy powiadomił. A że z trójki nikt nie powiadomił... Nigdy nie jest za późno. ^^
To kolejny dowód jak Ty niewiele wiesz... W tej szkole - szkole nr 3 - jakto w szkole dzieją się różne rzeczy , ale ja sama wiem ,że wiele po prostu zamiatane jest pod przysłowiowydywan.Jak sobie wyobrażaszartykuł? Wszy w szkole,w której uczą się dzieci samych prominentnych rodziców? No dziewczyno ,trochę logiki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam genialną wiadomość dla genialnej dziennikarki - pani KOWALSKIEJ , to będzie HICIOR na weekendowe wydanie DZIENNIKA WSCHODNIEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nauczyciele gimnazjum nr 1 ( w liczbie około kilkunastu) mają AIDS , ponad 20 osób ma prątkującą gruźlicę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Do dzieła pani redaktor ,, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaleeeeeeeeee będzie hicior!!!!!!!!!!!!!! Że to popłuczyny wyssane z palca ? No to co? Przecież takie rzeczy w końcu Pani Szanowna pisze , a sssseeeeeeeeennnnsssaccccccjaaaaaaaaa gwarantowana na caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałe Puławy ,a o to przecież pani chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...