Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2018 - Nałęczów. Trzy głosy zdecydowały. Wiesław Pardyka burmistrzem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 listopada 2018 r. o 09:39 Powrót do artykułu
Centrum fitness Cisy, wszystkie drogi zrobione, mega uzdrowisko, rewitalizacja centrum, ścieżki rowerowe, chodniki, kino letnie, wodociągi, kanalizacje...... i jeszcze 2-gie tyle. A to wszystko zrobi .... Wieslaw Pardyka, nowy Burmistrz Nałęczowa. Juz dzis wiem ze to były czcze obietnice. Wygrał, ale Naleczow niestety nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1891 to liczba głosów uzyskana przez Pana Pardykę, a nie przez Pana Jarosińskiego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nałęczów będzie teraz większą wioską niż sadurki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eh, patrząc na wynik Jarosinski powinien zostać zastępcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że Pan Burmistrz Pardyka wszystkie swoje postulaty wrzucił do sieci. Wszystko już zapisane na dysku, będę teraz śledzić skrupulatnie realizację tych obietnic. Zapewne będzie powtórka z rozrywki jak przez ostatnie 12 lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 głosy. A już był w ogródku, już witał się z gąską. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że już jest gdy czytam niektore komentarze bo wieś to sposób zachowania, a nie miejsce zamieszkania czy pochodzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nałęczów, trzy ulice na krzyż, a wy się tu napinacie jak by to była jakaś metropolia, trzeba przede wszystkim zadbać o pobliskie miejscowości tam jest potencjał, miałem okazje obserwować poczynania dwóch ekip [ćwiek:wójcik]robili to samo tzn. szli na rękę Naleczowskim pseudo biznesmenom, np. taki [Dekiel], który cyklicznie rewitalizował park, skoro raz spieprzył to nie powinien być brany pod uwagę następnym razem.  Gdy Boleslaw Prus przyjeżdżał pociągiem do Nałęczowa wysiadał w Sadurkach tam czekala na niego dorozka, była to wtedy ważna miejscowość, niestety dziś pozostało tylko wspomnienie, mam nadzieje, że pan Pardyka przywróci tej miejscowości trochę należnego blasku i będziemy mogli z duma zrobić wycieczkę śladami Boleslawa Prusa 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadurki czekają na pojawienie się ów kanalizacji. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...