Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenta Puław. Będzie druga druga?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 października 2018 r. o 08:45 Powrót do artykułu
Dajmy szansę młodym ludziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proste a takie mądre nie dajmy się omamic ostatni raz ostatnie 5 lat ble ble Nie można być dobrym jak się jest 15 20 25 lat 30 siedzi w jednym miejscu niema tej iskry iskier jak można dojść do głowy tymi prostymi stwierdzenia i.... Ja rozumiem że się boicie ale zmiany i tak muszą przyjść .... Trzeba w końcu znów się ruszyć jak dawniej kiedy Pan starszy obejmował nieznane lady.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie, lepiej przepłacać grube bańki za Marinę, Skwer Niepodległości, Park "Naukowo-Technologiczny" (w którym najważniejszym wydarzeniem jest kino samochodowe 1xdo roku), bodowę placu zabaw obok lokalu na 6 Sierpnia za 140.000zł. (konstrukcja z paru  desek, bali i piaskowica), a teraz podejują się budowli hali sportowej ponad własne możliwości, kiedy ludzie od paru lat proszą o w miarę nowoczensny systm naliczania opłat na basenie MOSIR Puławy, który z racji woeku kandydata zapewnie pamięta lata młodości obecnego Prezydenta i w związku z tym nie widzi on konieczności zmian, I choć ościenne  miasta są już w XXI wieku Puławy nadal tkwią w wieku co najwyżej XX.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce Grobla on ma wszystko w *** razem z Wójcikową ,mam przez nich problemy zagrania polityczne,wybudowałem dom 14 lat temu a teraz mam go rozebrać syn miał wypadek z p.Wójcik z jej winy i co cisza . Czas na zmiany , Cierpią normalni ludzie co płacą podatki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niechce emeryta i wyjadaczke paluszków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...