Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory samorządowe 2018, druga tura w Markuszowie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 października 2018 r. o 18:04 Powrót do artykułu
Artykuł ten jest kaczką dziennikarską skierowaną przeciwko Panu Łuczywkowi, którego zdjęcie niby przypadkiem zostało pomylone ze zdjęciem kolegi Łowczaka. Ewidentny subiektywizm autora nastawiony na podkreślenie PODZIĘKOWAŃ dla ludzi a to którą partię Pan Łowczak popiera jest również powszechnie wiadome... Nie ma nawet pół zdania (zdj też NA PEWNO pomylono przypadkowo:)))))) na temat faktycznego zwycięzcy, który zdobył większość głosów nawet nie będąc mieszkańcem Markuszowa. Pozdrawiam dziennikarza piszącego i całą resztę ekipy która tak rzetelnie wykonuje swoją jakże ważną prace...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez potężnego poparcia partii politycznych i...bez potężnego poparcia własnej rodziny to wygrał tutaj pan Leszek Łuczywek. I to on w pierwszej kolejności, zgodnie z zasadami bezstronnego dziennikarstwa powinien to zwycięstwo skomentować. Komentarz powinien znajdować się przy jego.własnym zdjęciu, a nie jakiegoś przypadkowego mężczyzny. Ja rozumiem intencję dziennikarza, że chciał panu Łowczakowi zrobić dobrze, ale naprawdę...głupio wyszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za masakra to ma być prawdziwa informacja, chyba Pan Lowczak ma kolegę w gazecie. Znowu gra nieczysto. Ale do kłamstwa już nas przyzwyczaił. Aż mi się coś ciśnie na usta. Jakaś paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to ma być panie Łowczak. Pomylił Pan wybory. Będzie Pan z kolegą startował. Może chodzi o jakieś inne wybory np:najlepszy kolega. To jest żałosne. Może jakieś sprostowanie np jak w sprawie wykształcenia. Czekamy wyborcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wstyd "konkurencję którą bardzo szanujemy" ,,,,, tak że płacimy za fałszywe informacje w gazetach zamieszczamy zdjęcia obcych ludzi ... lansujemy się jakbysmy wygrali .... żałosne - bez wykształcenia, bez doświadczenia, obiecując gruszki na wierzbie i pobudowanie osiadla domków jednorodzinnych (i wiele innych głupot!!!) to się nazywa uczciwy cżłowiek???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tacy dziennikarze informują nas codziennie o wydarzeniach to powiem tak, my nic nie wiemy. Manipulacja jak za PRLu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niesamowite - a gdzie się podział poprzedni artykuł ten z oszustwami Pana Łowczaka??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan dyrektor... ćóż na dyrektora to jakieś wykształcenie chyba trzeba miec? średnie wystarczy? na wójta tez wystarczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszek Łuczywek jest jedynym wykształconym ,doświadczonym i kompetentnym kandydatem. Głosujcie na Leszka!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błędne zdjęcie p. Leszka Łuczywka zostało już usunięte i zastąpione poprawnym. Za pomyłkę przepraszam. To był mój błąd. Przyznaję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozmawiałem z kimś kto mieszka w Markuszowie. Powiedział mi, ze jeśli wygra Pan Łowczak to w tej gminie dalej nic się nie zmieni. Więc wybierzcie mądrze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błędne zdjęcie p. Leszka Łuczywka zostało już usunięte i zastąpione poprawnym. Za pomyłkę przepraszam. To był mój błąd. Przyznaję.
 Wstyd Panie redaktorze, czytałem wcześniejszą wersję, nie powinien Pan nazywac siebie dziennikarzem. Zmanipulowana wersja na poziomie koncernu medialnego z Torunia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ehh a w gminie co za przekręt poszedł? Wiecie o kogo chodzi... Pani k...... Powinna pujsc siedziec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan dyrektor... ćóż na dyrektora to jakieś wykształcenie chyba trzeba miec? średnie wystarczy? na wójta tez wystarczy?
 No skończył technikum energetyczne i studiował socjologię.Chyba sie nie obronił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...