Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybuchowy doktor

Utworzony przez luzak, 12 marca 2008 r. o 12:33 Powrót do artykułu
A może tak zebrać opinie nie tylko o puławskiej służbie zdrowia ale też o Urzędzie Miasta, Starostwie Powiatowym, Urzędzie Skarbowym i innych instytucjach. Fajnie by było zobaczyć wyniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo jestem zadowolony z pracy puławskich ortopedów. Kiedy zlamałem sobie rekę zostalem zapoatrzony przez lekarza w sposób bardzo profesjonalny i reka jest taka sama jak przez urazem. A kiedy żona zlamała noge w kostce tez byla operowana w pulawach - i tez jestesmy bardzo zadowoleni - pozniej chodzilsmy na kontrole do Poradni na centralnej - kolejki byly duze ale nie ma sie co dziwic - kazdy chce sie dostac do kolejki zeby byc przyjetym. A pan Doktor jak przyjmie takie tłumy to sie chyba moze zmeczyc i zdenerwowac na nieudacznika ktoremu nie chcialo sie rano wstac do kolejki... Troche obiektywizmu i szacunku dla ciezkiej i nerwowej pracy z trudnym spoleczenstwem pulaw. Doktorze Doroszewski - dziekujemy Ci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi tu nie gra.Facet z gipsem na kończynie chodzi do pracy i nie ma zwolnienia lekarskiego ? Po za tym NFZ tak kontraktuje i tak pracuje lekarz.Nie ma obowiązku przyjmować wszystkich którzy przyjdą w tym dniu. Miał rację lekarz .Nie musiał tylko wrzeszczeć na Bogu ducha winnego pacjenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To szok co robią puławscy ortopedzi.Lepiej nigdy nic sobie nie złamać.A wspomniany lekarz,jak i wielu innych nie należą do przyjemnych osób.Nie chciałabym juz nigdy się z nimi spotkać.Są mili,dając swoje wizytówki,by przyjąć poszkodowanych w prywatnych gabinetach.Strajkują,bo mało zarabiają?przychodnia+szpital(dyżury)+gabinet prywatny+"podziękowania"np.za operację=chcą podwyżek?kpina za 10 pacjentów w przychodni dziennie?wiele rodzin musi wyżywić rodzinę za kilkaset zł a oni zarabiają tysiące i jeszcze im mało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misiek napisał:
Coś mi tu nie gra.Facet z gipsem na kończynie chodzi do pracy i nie ma zwolnienia lekarskiego ? Po za tym NFZ tak kontraktuje i tak pracuje lekarz.Nie ma obowiązku przyjmować wszystkich którzy przyjdą w tym dniu. Miał rację lekarz .Nie musiał tylko wrzeszczeć na Bogu ducha winnego pacjenta.
A CO MA ZROBIĆ?TERAZ TAKIE CZASY!TRZEBA CHODZIĆ DO PRACY!ZWOLNIENIE?-KTÓŻ TERAZ DAJE ZWOLNIENIA?JAK CHCE SIĘ DALEJ PRACOWAĆ TO NIE MA ZWOLNIENIA.TACY SĄ DZISIAJ PRACODAWCY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu czlowiekowi z gipsem chodzilo tylko o odszkodowanie - przeczytajcie jeszcze raz artykuł - ma racje doktor ze gania to towarzystwo - wyludzaja tylko pieniadze z ZUSu i PZu. Popieram Doktora Doroszewskiego - tak trzymac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam zarejestrowana do tego lekarza miał przyjmować do godz. 17, ja byłam o godz. 15.50 i już go nie było. Pani w rejestracji stwierdziła iż lekarz ma już dyżur w szpitalu i zaproponowała mi ponowną rejestrację do południa lecz to mi nie odpowiadało wtedy poleciła mi prywatna wizyte u tego doktora w piatek po południu. To nagminne zachowanie zdarza sie bardzo często lecz zwykli pacjenci nie mają siły przebicia i zmiany zachowania, postępowania personelu w tej przychodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mili Panstwo! Skargi nalezy kierowac do NFZ, ktory ma mozliwosci kontrolowania i karania placowek sluzby zdrowia do ktorych dochodzi do nieprawidlowosci. W NFZ jest Rzecznik Praw Pacjenta i w razie potrzeby NFZ moze wyslac tam kontrole. Wtedy idiotyczne tlumaczenie wybuchowoscia lekarza przez kierownika przychodni sie skonczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ultramaryna napisał:
Temu czlowiekowi z gipsem chodzilo tylko o odszkodowanie - przeczytajcie jeszcze raz artykuł - ma racje doktor ze gania to towarzystwo - wyludzaja tylko pieniadze z ZUSu i PZu. Popieram Doktora Doroszewskiego - tak trzymac.
Jeśli płaci składki na ubezpieczenie, to ma prawo brać odszkodowanie. Oczywiście pod warunkiem, że rzeczywiście jest/był chory. O wyłudzeniu można mówić tylko wtedy, gdy symuluje chorobę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można symulować złamanie? ludzie!!! facetowi się należy odszkodowanie więc korzysta z tego! ciekawe ile osób z was by się po nie nie zgłosiło!? a co do tego że niby w gipsie a nie na zwolnieniu to przecież nie koniecznie jest ten pan pracownikiem fizycznym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas już rozprawić się z lekarzami którzy nie traktują swoich pacjentów jak nalezy.Powinno się takim doktorkom udzielać nagany a jesli nie skutkuje to zakazywać pracy na jakis czas. Jeśli to nie pomaga to do "paki"a potem odbierać uprawnienia do wykonywania zawodu i na ulecę do miotły - hehehe ., a napewno zrozumie swoje złe zachowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A W RADZYNIU LEKARZE W PORADNI ORTOPEDYCZNEJ PRZYJMUJĄ PO 40-49 OSÓB DZIENNIE I NIE PŁACZĄ JAK INNI I JEST IM BARDZO CIĘŻKO.INNI POWINI BRAĆ Z NICH PRZYKŁAD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo maja płacone od sztuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..... Pani Neurolog Elzbieta Witkowska jest Najlepszym i Najmilszym Neurologiem jakiego znam....Dziękuje za Opieke medyczną i Wszystkim zyczę by tylko takich Lekarzy spotykali na swojej drodze!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, co chcesz trzymać doktorowi ultramaryna, ale nie brzmi to dobrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek już powinien dawno dać sobie spokój szkoda pisać wszędzie przyjmuje a na fundusz to jest chamski jakby za karę przychodził a kasę dostaje może kiedyś był dobrym fachowcem ale teraz to tylko kasa się liczy nie szanuje pacjenta omijajcie tego Pana oczywiście jak macie jakieś schorzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...