Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Wydaje mi się, że powinniśmy kontynuować to, co zaczęliśmy"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 października 2016 r. o 13:10 Powrót do artykułu
Bardzo mądra kobieta widać, że nie należy do hołoty z PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opowiadanie głupstw. Gimnazja oduczają myślenia. Uczniowie obecnie nie myślą logicznie. 1/4 nie zdaje matury. Obecny tytuł magistra to poziom dawnej matury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani nauczyciel jest w mniejszości. 68% Polaków jest za likwidacją gimnazjów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecna ministra do edukacji -masakra - ... aż trwoga serce ściska od kolejnego "mundrego" pomysłu na polską edukację. 7 lat temu chwaliła zmiany w szkołach, dopasowanie standardów edukacyjnych do europejskich wymagań. Teraz cofać się do lat 90-tych to pomysł godny osła, likwidować gimnazja - poronimy pomysł. Brak szacunku do pieniędzy wyłożonych na dotychczasowe zmiany a przede wszystkim ludzi - młodych ludzi, którzy zamiast kształcić swoje umiejętności w nowoczesnych szkołach, doposażonych, współpracujących z ośrodkami naukowymi, pracodawcami, będą pod "nowymi zmianami " uczyć się na starym sprzęcie, nieaktualnym oprogramowaniu, starych ławkach i krzesłach itp. Zmiany dotyczyć będą wyrobieniu nowych szyldów i pieczątek (bardzo kosztownych) i obsadzeniu w dyrektory, tych z dobrej zmiany. Nic, tylko stad zmykać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja w dzieciństwie bawiłem się w doktora i doktorem nie zostałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wydaje mi się, że powinniśmy kontynuować to, co zaczęliśmy" - a zaczęliśmy od 8-letniej szkoły podstawowej. Ten czerwony pasożyt Broniarz krytykował wprowadzenie gimnazjów. Obecnie - krytykuje likwidację gimnazjów. Przecież nie chodzi o dobro uczniów, tylko koryto. Likwidacja gimnazjum to oderwanie od koryta już niepotrzebnych belfrów i przeciwko temu protestują. Pozostałe argumenty zostały zmyślone ad hoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo jak pisiurki, tylko w druga stronę. Kiedyś popierali wprowadzenie gimnazjów, teraz chca likwidować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe skąd w komentarzu pojawiło się 68%? Chyba pisowski troll bo wg ostatnich badań popiera tylko 1/4 badanych 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarz do komentarzy: zamiast pisać bzdury lepiej poświęcić czas na czytanie jak praca i zmiany w oświacie wyglądają...  Bo TVPIS mózgi Wam zjadła... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...