Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pisałam rozszerzoną maturę z matmy cztery lata temu. poziom był wyższy niż obecnie, bo matma nie była obowiązkowa. i co? za 96% rozszerzenia nie dostałam złamanego grosza, a teraz dają "wielkim" dzieciom czeki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i kogo to obchodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
pisałam rozszerzoną maturę z matmy cztery lata temu. poziom był wyższy niż obecnie, bo matma nie była obowiązkowa. i co? za 96% rozszerzenia nie dostałam złamanego grosza, a teraz dają "wielkim" dzieciom czeki...
I już ludziom żal dupcie ściska.Dziewczyna się pokazała,wygrała,uśmiechnęło się do niej szczęście i tyle,pogratulować tylko.A tutaj już pojawiają się malkontenci,że to nie dla nich.Wszystkim dać nie mogę,proste. Respect dla dziewczyny za ten wynik! PS Śliczna dziewczyna z CIebie Karolinko:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...