Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mozna przecież kostke zdemontować i po sprawie.MNIEJSZA STRATA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwileczkę ale skoro nie było umowy z parafia tylko z panią Zanussi no to trudno....trzeba kostkę zabrać. Niech Bochotnica się sklada albo niech chodzi po błocku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie za dużo chcieliby ludziska i parafia od fundatorów kaplicy? Czy Państwo Zanussi jeszcze za mało wyłożyło na wspólny społeczny cel? A może jeszcze obiadki zaczną roznosić po domach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pierwszą firmę kościelni oszuści puścili z torbami. Zwykle te, które robiły jakieś zlecenie dla Kościoła omijają takie oferty z daleka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ksiendze zlecili to niech ksiendze zaplacom, przecie kolenda była, no nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie wypisywanie na komunistycznych szpaltach to nic innego niż manipulacja i oczernianie i wogole diabelskie nasienia. Szanowne Panstwo zanusich sporzadzilo budynek pod sam dach i dało nam szanse na zrobienie czegoś dobrego dla swietej polskości co mogla być Duchem świętym natchniona. Teraz wychodzi ze za wszystko chcą jakieś łajdaki pieniądze od szlachetnych i bogobojnych ludzi. Ten od kamienia na drodze nie jest taki biedny ze musi mieć za to płacone! Polska dla Polaków a nie złajdaczonych chamów!!! Ciemniaki i nic więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wy już pierwsi nos wtykacie oraz ci,którzy są z kościołem najmniej związani.Tylko potem każdy ś.p. i krzyżyk na tabiczce
skad wiesz potem czyja to była decyzja, zreszta teraz coraz popularniejsze bedzie do pieca i problem juz z głowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym na miejscu właściciela poszedł i rozebrał kostkę, przynajmniej tyle odzyska.
Ja też bym tak zrobił!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie wypisywanie na komunistycznych szpaltach to nic innego niż manipulacja i oczernianie i wogole diabelskie nasienia. Szanowne Panstwo zanusich sporzadzilo budynek pod sam dach i dało nam szanse na zrobienie czegoś dobrego dla swietej polskości co mogla być Duchem świętym natchniona. Teraz wychodzi ze za wszystko chcą jakieś łajdaki pieniądze od szlachetnych i bogobojnych ludzi. Ten od kamienia na drodze nie jest taki biedny ze musi mieć za to płacone! Polska dla Polaków a nie złajdaczonych chamów!!! Ciemniaki i nic więcej!
Ale o co tu chodzi w tym wpisie,to tylko chyba autor -analfabeta wie...Bo ja nie czaję o co tu chodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pierwszą firmę kościelni oszuści puścili z torbami. Zwykle te, które robiły jakieś zlecenie dla Kościoła omijają takie oferty z daleka
W Puławach na"Niwie"chciał księżulek tanim kosztem budowę kończyć.Bezrobotnych wziął do budowy.Kasy im nie chciał zapłacić to ukradli mu kabel i sprzedali za 100zł.Księżulek wyliczył wartość kabla na 50.000tys.zł!!!!!!!!!!!!!Dobre co? :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pasterz strzyże owieczki, a nie owieczki pasterza.  Jak powszechnie wiadomo pasterze tak jak ślubowali żyją w ubóstwie i ascezie, wszystko co mają oddają ubogim i potrzebującym, a pieniądz jest im wogóle nieznany.
:) :) :) Cha,ha,ha!A to jest dobre!Przybij pionę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg zapłać!
Dawaj klecho kasę chłopu za kostkę...A Bóg to ci już zapłaci...ale potem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie opamiętajcie się. Nie sądzę aby Panwo Zanussi taka usługę zamawiali nie mając pokrycia w finansowaniu. Poznajcie dobrze prawdę, kto zlecił? kto wybierał wykonawcę i materiał? Przecież wykonawca nie byłby taki nierozsądny aby domagać się zapłaty nie od zleceniodawcy? Uważacie że jest na tyle naiwny?   Ja sam jestem wykonawcą w branży budowlanej i zawsze zgłaszam się po zapłątę do tego co mi robotę zlecił. Czy to fundatorzy kaplicy będą co tydzień pojjeżdżali pod nią swoim samochodem? A po błocie przecież nie przystoi. Reszty nie muszę już komentować. Wnioski wyciągnijcie sami. I nie opluwajcie uczciwych ludzi ani nie próbujcie wzbudzić u nich poczucie winy. Samych was nigdy na taki gest nie byłoby stać.
Państwo Zanussi to bardzo bogaci ludzie, pan Z. jest bratem osoby ogromnie majętnej (tak tak.... ten od pralek lub sprzętu AGD i nie tylko) . Więc skoro zrealizowali swój cel (a nie jak sugeruje ktoś kto nie ma zielonego pojęcia o idei i początkach pomysłu, pisząc o wspólnym celu mieszkańców i wielkiego pana ) niech dokończy go do końca. Opluli Bochotniczan - wszystkich bez wyjątku, forma przeprosin pozostawia wiele do życzenia. Osoby, których temat nie dotyczy nie powinni w ogóle zabierać głosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo Zanussi mieli fanaberię, że prostaczkom wybudują [ ufundują ?] kaplicę.   Ja takie kretyńskie "wielkopaństwo" pier.dolę Jak nie chcą dać kasy na dokończenie inwestycji, to niech spier.dalają głąby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma powinna przyjechać i rozebrać kostkę skoro głowy kościoła nie chcą wypłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanussi Lewniewski wstyd !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...