Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wykuli dziurę, by czmychnąć z internatu

Utworzony przez drB, 23 czerwca 2008 r. o 08:06 Powrót do artykułu
KING SIZE -dla każdego!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale news...sprzed kilku tygodni....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe Oto cały internat ;D Za to kocham moich znajomych ;* O lol, I LO wymiata ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;D Ale to w miarę dawno było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tiaaa...ale nowość ...kilka tygodni temu juz ich wywalili:P:P ehhh...no chłopaki za duzo Prison Break'a sie naoglądali i tyle:) pomysłowość Czarta nie zna granic:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorowie chyba przypadkiem odkryli ta dziure. poczatkowo chodzilo o cos zupelnie innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...no i sprawa się rypła ^^ Nie ma to jak internat ;D Sami ciekawi i pomysłowi ludzie ;P A w środku "podkopu" nie było tak ciasno żeby potrzeba było mieć budowę przedszkolaka xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój, w tym internacie nie ma zadnej prywatności;p ja tam nic do nich nie mam ;D zrobili to bo moze im sie nudzilo ale są spoko pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałam tylko napisać że ta szkoła wcale taka święta nie jest a to ze o 22 muszą być to śmiech ponieważ wiem że zarzywają narkotyki a pozatym dziewczyny puszczają się z kim popadnie taki jest czartorych a każdy uważa że to idealna szkoła raczej to burdel na kółkach!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty iwa to masz burdel w głowie, choć w sumie jeżeli Ty puszczałas sie z kim popadnie to nie dziwne, że masz takie zdanie... Idio...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehhehe nie ma jak internat:] to wszystko przez to ze teraz nie ma w ogole prywatnosci. a Ty iwa chyba pomylilas szkoly bo u nas sa super super ludzie a ze czasem sie cos zdarzy to swiadczy tylko o tym ze wyjątek nie potwierdza reguły. mieszkalem przy I L.O. i to jedne z lepszych lat w moim zyciu. a jakie tajne imprezy byly zanim te kamery nam wstawili. no i co z tego ze chcielismy sie od czasu do czasu rozerwac? jestesmy prawie dorosli. i te wyjscia.. ble wszedzie sie trzeba zwalniac. wg mnie po 18 roku zycia to powinnismy wynajmowac pokoje jak ludzie z zewnatrz czyli ze sorowie nie ponoszą za nas odpowiedzialnosci i by wszystko bylo super. pozdrawiam. gratulacje dla RZYT'a CEBULA i METALA xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iva sama chyba taka jestes skoro sie na ten temat wypowiadasz... mieszkalam w tym internacie i mile go wspominam, mimo zlego zarcia i niekomfortowych warunkow ale widze ze ty obracalas sie w takim towarzystwie skoro twierdzisz ze w moim, naszym internacie tak bylo. a moze tam mieszkałas i sama robilas to o co oskarzasz bogu ducha winna mlodzies.byly takie przypadki nie przecze ale zeby odrazu uogólniac. zastanow sie troszeczke to moze zmadrzejesz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internat to popieprzona instytucja, a sorowie nie maja kompetencji zeby wychowywac uczniow, jedna jest slepa, druga patrzy na czlowieka jakby chciala sie z nim przespac, trzecia i czwarta piluje ryja za nic a "koralik": to chyba jest tam po to zeby jesc obiadki z dyrka:/... ja osobiscie tez bylem " usuniety dyscyplinarnie" z tej obory i w sumie ciesze sie z tego bo nie musialem byc na lasce glupich soreczek ktorym wydawalo sie ze sa tam niewiadomo kim i ze im wszystko wolno... dla mnie szperanie w szafkach pod moja nieobecnosc i jakies falszywe domysly nie sa oznaka profesjonalnego przygotowania do pelnionej przez nich roli... no i najgorsze - konfidenci - czy w kazdym roczniku musza byc ludzie ktoprzy dla wiekszych luzow sa zdolni strzelac z dupy swoich kolegow????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEBAC INTERNAT!!!!!!!!!!! CHWDI!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iwa napisał:
Chciałam tylko napisać że ta szkoła wcale taka święta nie jest a to ze o 22 muszą być to śmiech ponieważ wiem że zarzywają narkotyki a pozatym dziewczyny puszczają się z kim popadnie taki jest czartorych a każdy uważa że to idealna szkoła raczej to burdel na kółkach!!!!!!!!!!!!!!!
co ty w ogole wygadujesz?? ;| jakie narkotyki haha nie no poprostu niektore osoby mnie dobijaja. wez idz sobie zazyj psychotropy bo nei jest z toba najlepiej. nie obrazaj tez dziewczyn bo sama pewnie puszczasz sie na lewo i prawo albo nikt cie nie chce i zazdroscisz tym ladnym i inteligentnym dziewczynom ktore chodza do Czarta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi kolego o pseudonimie ,,walic internat'' Sorowie to są tylko normalni ludzie i im też czasami nerwy puszczają!!! A jeżeli Ciebie wywalili dyscyplinarnie to znaczy, że z tobą było coś nie tak!!! A sor P. to najlepszy nauczyciel i dzięki niemu ten internat jeszcze stoi!!! Zanim zaczniesz oceniać innych popatrz najpierw na siebie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach ta dzisiejsza młodzież. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chlopaki nadają się na AGH,... plan był dobry ino wykonanie jak zwykle kiepskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...