Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek komunikacyjny - odszkodowania

Utworzony przez Pomocny, 3 lipca 2013 r. o 20:58
Kancelaria AnLex zajmuje się dochodzeniem odszkodowań dla ofiar wypadków:
  • komunikacyjnych
  • przy pracy
  • przy pracy w rolnictwie
  • w miejscach użyteczności publicznej (poślizgnięcia na chodnikach)
  Reprezentujemy również osoby, które w wypadkach straciły osoby bliskie.   Nie pobieramy opłat wstępnych. Nasze wynagrodzenie uzależnione jest od sukcesu i nie przekracza 17 % + VAT.   Zajmujemy się sprawami wypadków, które miały miejsce po 10.08.1997 r.   Nasz Zespół gwarantuje wysoką jakość obsługi i skuteczne egzekwowanie odszkodowań.   Sprawdź nas i bezpłatnie skonsultuj swoją sprawę. Wyślij sms o treści WYPADEK – oddzwonimy!!!   Nawet jeśli otrzymałeś odszkodowanie zadzwoń do nas i sprawdź czy uwzględniono wszystkie roszczenia.   Prowadzimy również sprawy związane z podwyższaniem rent powypadkowych, nawet jeśli były przyznane w latach 80 – tych, 90 – tych.     Kontakt:   tel. 721 401 000   lub poprzez stronę   http://www.kancelariaanlex.pl/    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam Kancelaria Odszkodowawcza Cito Kraków szybki kontakt w załatwianiu spraw szeroki wachlarz uslug m. in odszkodowania komunikacyjne naprawde wart uwagi i głębszego zapoznania www.google.com/+CitoDochodzenieOdszkodowańKraków  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zna ktoś firmę Europejskie Centrum Odszkodowań? Podpisałem z nimi umowę na odzyskanie odszkodowania i teraz czeka co będzie dalej. Ktoś korzystał z ich pomocy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie znam ani jednej, ani drugiej z powyższych kancelarii. Znam natomiast kancelarię PIONIER. Jakiś czas temu znajomi mi ją polecili. To im zleciłem, aby odzyskali moje odszkodowanie za szkody, których doznałam w czasie wypadku autem. Działają bardzo profesjonalnie. Zawsze, kiedy się z nimi kontaktowałem poinformowali mnie na jakim etapie jest sprawa i jakie będą kolejne kroki. Dla mnie ważne było to, że mają system prowizyjny i nie musiałem im płacić na wstępie. Swoje wynagrodzenie odebrali dopiero, kiedy odzyskali odszkodowanie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie znam ani jednej, ani drugiej z powyższych kancelarii. Znam natomiast kancelarię PIONIER. Jakiś czas temu znajomi mi ją polecili. To im zleciłem, aby odzyskali moje odszkodowanie za szkody, których doznałam w czasie wypadku autem. Działają bardzo profesjonalnie. Zawsze, kiedy się z nimi kontaktowałem poinformowali mnie na jakim etapie jest sprawa i jakie będą kolejne kroki. Dla mnie ważne było to, że mają system prowizyjny i nie musiałem im płacić na wstępie. Swoje wynagrodzenie odebrali dopiero, kiedy odzyskali odszkodowanie.
Oj tak, kancelaria Pionier, która zajmuje się tylko odszkodowaniami, zarówno w kraju jak i za granicą. Mają super specjalistów którzy naprawdę służą kompleksową pomocą i udzielają informacji na każdym etapie jeśli masz taką potrzebę kontaktowania się z nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem bardzo zadowolona z usług Votum - po pierwsze nie trzeba im płacić żadnej zaliczki, rozliczenie następuje na podstawie prowizji, po drugie  przeprowadzają przez cały proces naprawdę bezboleśnie, na siebie przyjmują praktycznie każdy obowiązek. no i przede wszystkim - są naprawdę skuteczni. takie czasy, że człowiek sam nie ma szans w starciu z ubezpieczycielem, no ale Votum zna się na swojej robocie - na szczęście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko zależy od rozmiaru szkody oraz od tego czy Tobie coś się stało np. masz jakieś bóle kręgosłupa, czy złamałeś rękę itd. Ubezpieczyciel wycenia szkodę niestety w większości przypadków bardzooo niekorzystnie, więc trzeba walczyć o swoje bo takie sprawy są do wygrania, ale trzeba być upartym, stanowczym i cierpliwym aby z nimi wygrać, a aby sobie nerwów nie marnować to można właśnie komuś zlecić. Właśnie też znam Kancelarie Pionier http://kancelaria-pionier.pl/ i są naprawdę profesjonalni, powiedzą wszystko, itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie najlepsze jest EuCO. Bardzo pomogło mi po wypadku. Wszytsko było zgodnie z umową. Nie było po drodze żadnych problemów. Załawtili wszytskie papierkowe sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Tobą. Europejskie Centrum Odszkodowań jest od ponad 10 lat na rynku, a to coś znaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie da się ukryć, że mają doświadczenie. Poza tym plusem jest to, że nie pobierają opłat wstępnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tej firmy akuratnie nie znam, bo swoją sprawę skierowałem do firmy Poena. Profesjonalna i fachowa obsługa klienta, wszystko na najwyższym poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moge polecić świetnego agenta od odszkodowań. Nazywa się Kita. Jest z EuCO. Jego adres to a.kita@euco.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EuCO jest ok.Właśnie oni mi pomogli. Jak dla mneie jedna z najlepszych firm na rynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...