Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na drodze 801 w Puławach (zdjęcia)

Utworzony przez adi, 3 lutego 2011 r. o 21:06 Powrót do artykułu
Ze zdjęcia wynika że nie jest to citroen tylko renault megane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja kolego racja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, renault megane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewelina zmarła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skad masz taka informacje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam informację - razem studiowałyśmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura!!! Ewelina żyje! Nie wiem kto pisze takie bzdury... Co prawda jest w bardzo ciężkim stanie, ale żyje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama z siebie to ona raczej nie umrze, mogą ją co najwyżej odłączyć. Jest w śpiączce. Szkoda, że nie zapieła pasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stan Eweliny jest ciężki ale stabilny. I nie dopuszczamy myśli że mogłoby być inaczj jak tylko lepiej. Ona z tego wyjdzie i tylko tego się trzymajmy. Trzeba być dobrej myśli!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja siostra z nią pracowała-i w pracy im powiedzieli, że faktycznie jest w szpitalu i serce pracuje, ale że mózg już uburmał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewelina żyje i żyć będzie!jej stan jest nadal stabilny ale ciężki!Będzie dobrze ona się nie podda zobczycie wszystko będzie jeszcze dobrze! I nie piszcie bzdur że nie żyje bo to bzdura!Jest silna!Módlcie się za nią..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Moja siostra z nią pracowała-i w pracy im powiedzieli, że faktycznie jest w szpitalu i serce pracuje, ale że mózg już uburmał.
Ewelina tuż po wypadku nie oddychała samodzielnie, żyje tylko dlatego że przed przyjazdem karetki znalazła się osoba która potrafila jej udzielić pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że żyje to pewna informacja?? bo już nie wiem, jedni mówią że zmarła drudzy, że żyje... wiec juz nie wiem co myslec mam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma co gdybać....trzeba się modlić!!!!!!!!a po drugie ona żyje i żyć będzie bo ma dla kogo!!!!ma męża i wspaniałą córeczkę....pomożemy jej tylko jednym-modlitwą!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co wy piszecie te wszystkie rzeczy jeśli nie wiecie nic na pewno? Wszyscy macie trochę racji bo Ewelina owszem żyje bo jest podłaczona do specjalistycznej aparatury i jej serce jeszcze bije, ale jej mózg niestety nie żyje i z medycznego punktu widzenia niestety nic jej już nie pomoże. Mi również jest bardzo przykro i też bardzo dotknęła mnie jej śmierć ale w tej sytuacji nawet modlitwy już nic nie pomogą, a podtrzymywanie pracy jej serca ma na celu pewnie tylko to że szukani są odpowiedni biorcy dla organów. Sama czytając poprzednie wpisy miałam jeszcze nadzieję że może stanie się jeszcze coś co przywróci jej życie, ale chyba już nic nie może jej pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POMOC DLA OSÓB POSZKODOWANYCH W TYM WYPADKU W UZYSKANIU ODSZKODOWANIA I ZADOŚĆUCZYNIENIA. KONTAKT TEL. 507 837 989
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie wszyscy pisać te bzdury, Ewelina zyje i wyjdzie z tego bo jest silna, wspaniala dziewczyna i ma dla kogo walczyć.Jest w ciężkim ale stabilnym stanie. Skończcie te komentarze bo robicie tylko przykrość jej bliskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W nocy z 23 na 24 Ewelinka Odeszła od Domu Ojca............... Ta wiadomość jest prawdziwa i potwierdzona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam informacje. Kondolencje dla męża i córeczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogrzeb odbędzie sie w poniedziałek o godz. 13 na Włostowicach, towarzyszmy Ewelinie w Jej opstatniej drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...