Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na S12 koło Kurowa. Dachował volkswagen [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 marca 2019 r. o 12:01 Powrót do artykułu
Zobaczyłem tytuł o wypadku na S12 i już wiedziałem, że to musiała być baba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co było ważniejsze pisanie SMS czy poprawianie makijażu? Myślę że Pani będzie miała nauczkę i przestanie pisać SMS podczas jazdy lub zrezygnuje z robienia makijażu no chyba że to była wina auta może pękła opona to cieszę się że Pani żyje ale jeśli to to pierwsze idź się pomodl o rozum dla siebie i podziękuję że udało Ci się przeżyć 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedzie gównem i się jeszcze rozbije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ekspresówce, an prostej drodze, żeby dachować to trzeba naprawdę być ofermą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tacy mądrzy widzę przekonani że pisała SMS czy się malowała a nie pomyśleliście znwcy że jechała małym lekkim samochodem i mógł ją podmuch boczny zgarnąć nie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadek oczywiście nie był na prostej, tylko na łuku drogi. Podmuch wiatru, spora prędkość i długi łuk i mamy mieszankę wybuchową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
140 czy 160?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak bo facetom wypadki się nie zdarzają.... beznadzieja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę dni temu leciałem passeratti 190 w tym zakręcie, nic się nie dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się czepiacie, przyjechała sobie podachować trochę. Nie wolno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak trzeba k...wa jechać aby stracić panowanie na eSce.... i koziołkować... Co za sieroty drogowe. Kto im dał prawko? Pewnie za***ała na zakręcie 150...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesus, co za naród. Nie ma ekspresówek to narzekają; jak są ekspresówki to nie umieją jeździć (nagminne blokowanie lewego pasa i jazda na zderzaku, zero płynności). I jaki podmuch?! Zapewne jechało tamtędy w tym czasie wiele lekkich aut i żadnego nie zdmuchnęło. Łuki na S-kach są do przejechania na 150 km/h (mimo, że nie polecam). Albo baba pisała smsa albo kompletnie się nie nadaje do prowadzenia auta (przypuszczam, że pisała smsa, zerknęła znad telefonu, że zjeżdża za bardzo na lewo i gwałtownie skręciła kierownicą, stąd dachowanie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tacy mądrzy widzę przekonani że pisała SMS czy się malowała a nie pomyśleliście znwcy że jechała małym lekkim samochodem i mógł ją podmuch boczny zgarnąć nie pozdrawiam
Gdy się ma pojęcie, to widzisz w czasie jazdy że wieje i zwalniasz. Na pewno nie bylo tak że nic a nic nie wiało i nagle jebło. Jak już to na pewno czuła że wieje (samochodem rzuca) ale za....lała. Taka prawda. Niektórzy myślą że jak jada samochodem to ich nawet trąba powietrzna nie ruszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie kurow tylko wysokosc mlynek kolo szkolki debskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać sami " miszcze " kierownicy i śledczy się wypowiadają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę dni temu leciałem passeratti 190 w tym zakręcie, nic się nie dzieje.
 A może 500+ leciałeś pazdziatem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna baba którą zdmuchnął wiater? Wiater baby widocznie chętniej zdmucha - pilę do tych waszych komentarzy o powiewach z ostatniego razu, kiedy jakąś kobietę na obwodnicy Puław też z dachu kładli na koła. I wtedy dziamalista że wiatr. A prawda jest taka, że zapier........ ta na zakrętach za szybko. Niestety zakręty na eSkach nie są zakrętami po których można gnać 200km/h. Wystarczy wówczas mały nagły ruch kierownica i lecisz na bok.... pomijam kwestię używania szminek itp.... bo tego nie wiem. Nikt nie udowodni, że pani akurat poprawiała makijaż choć zawsze jest taka opcja. Zwolnijcie po prostu i patrzcie w lusterka a nie będzie dachowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak buraczani fani volkswagena ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...