Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Idioci możecie nie wierzyć ale to było naprawde , mieszkam w rąblowie i akurat wtedy byłem na stoku jak to się stało ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie wina jest jednego i drugiego a najbardziej operatora ratraka stok pusty i jeden gość i go łapie pod ratrak ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.serej.pl/ - dla was chciał zrobić dobre ujęcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nzaywanie hieną operatora to przegięcie. Założę się że pierwszy lecisz do telewizora i narzekasz że mało pokazali. Taki zawód, że chcesz zawsze być najbliżej akcji, gdy płonie cysterna oparatorzy dotąd filmują aż ich się wyrzuci. Wszystko po to, by ludzie mogli to zobaczyć z bliska. Grzegorz zrobił to samo. Chciał pokazać jak pracuje ten ratrak i ktoś popełnił błąd. On sam i człowiek w tej maszynie. Kilka lat temu chciałem pokazać swoją kamerą czołg na poligonie. Przykcnąłem - tak jak Grzesiek - może metr od wyjeżdżonej gąsiennicami koleiny, a kolejny wóz pojechał innym szlakiem. Czołg zaczepił o wystający obiektyw kamery. Mnie się nic nie stało, ale ujęcie było fantastyczne. Kamera uszkodziła się w piachu. Gdy operator kuca i widzi tylko to co w wizjerze trudno ocenić sytację i zagrożenie. Grześkowi się nie udało, bo ratrak skręcił. Niech szybko wraca do zdrowia. Tom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konkretny napisał:
i pokarało jedną hiene, a czemu nie ma kolegów z TVN żeby nagrać co się stało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weź sie zastanów pusta istoto i pamietaj, że i czyny i mysli wracają do adresata w podobnej formie. Żebyś nie ściągnął na siebie czegoś podobnego i nie musiał o sobie czegoś podobnie durnego czytać... Ja każdemu i nawet tobie życzę dużo dobrego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...