Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brak odległości, nigdy się nie nauczą kierowcy, tylko zderzak w zderzak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze znajdzie się jakiś kretyn który wciśnie się pomiędzy dwa zderzaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem te samochody; jechali w kierunku stolicy; tam jest ograniczenie do 50 km od 200 metrów. Jak mogło dojść do stłuczki aż 4 samochodów? Polacy to debile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zwykłe polskie kierowce czyli pijane w sztok i rozmodlone dewianty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze jak jadę spokojnie i trzymam odpowiedni odstęp od poprzedzającego pojazdu to wyprzedza mnie inny samochód, pakuje się przede mnie, jedzie kilometrami i nie wyprzedza dalej. OK zwalniam, żeby zachować odpowiedni odstęp i sytuacja się powtarza. Więc ciśnienie mi wzrasta i po którejś takiej sytuacji trzymam odległość metra od zderzaka poprzedniego samochodu, żeby nikt się przede mnie nie zmieścił. Chore prawda? Poddaję się wszechpanującej psychozie ściskam kierownice jak w amoku i walczę z agresorami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...