Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Założę się, że jeden z pojazdów maił "W" na początku tablicy rejestracyjnej. Jeżdżę tamtędy dość często i wiem co "oni" potrafią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego blokady dróg tak długo trwają? Kilka godzin trwa filmowanie miejsca wypadku? Do prawników: czy możliwe jest dochodzenie odszkodowania za koszty objazdu: czas, paliwo itd od właściciela drogi? Jak to zrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzech policjantów spaceruje sobie w miejscu wypadku a tysiące kierowców tłucze sie objazdami. Ile godzin to potrwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się założę że przebiegała tamtędy wściekła kura!!! Tak kura z tablicą zaczynającą się na "W", wiemy przecież co te kury potrafią!!! rozproszyły kierofcóf!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O odszkodowaniu można zapomnieć. A jeśli chodzi o czynności na miejscu wypadku lub kolizji to wszystkiemu są winne przepisy a nie Policjańci. Zanim zaczołem pracę w policji myślałem tak jak WY ale teraz wiem że jest inacze do chwili gdy do policjantów którzy "stoją na drodze" nie dotrze wiadomość o obrażeniach ze szpitala to mogą tylko zabezpieczać miejsce i kierować objazdem. A jak wiemy badania w Polskich szpitalach trwają.Dopiero po ustaleniu obrażeń można rozpocząć dalsze czynności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michał napisał:
O odszkodowaniu można zapomnieć. A jeśli chodzi o czynności na miejscu wypadku lub kolizji to wszystkiemu są winne przepisy a nie Policjańci. Zanim zaczołem pracę w policji myślałem tak jak WY ale teraz wiem że jest inacze do chwili gdy do policjantów którzy "stoją na drodze" nie dotrze wiadomość o obrażeniach ze szpitala to mogą tylko zabezpieczać miejsce i kierować objazdem. A jak wiemy badania w Polskich szpitalach trwają.Dopiero po ustaleniu obrażeń można rozpocząć dalsze czynności
Naprawdę są takie przepisy? Nie do uwierzenia. Jeżeli tak, to kompletna paranoja do natychmiastowej zmiany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Naprawdę są takie przepisy? Nie do uwierzenia. Jeżeli tak, to kompletna paranoja do natychmiastowej zmiany!
Jak pacjenci zostaną w szpitalu dłużej jak 7 dni to będzie wypadek i dochodzenie, jak krócej to zwykła kolizja. Dlatego ta wypowiedź ma sens. pozdrawiam fap
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Założę się, że jeden z pojazdów maił "W" na początku tablicy rejestracyjnej. Jeżdżę tamtędy dość często i wiem co "oni" potrafią.
Fakt. Ci z "W" na początku blachy jeżdżą jak gdyby brali udział w wyścigu Formuły 1. Wyprzedzanie na trzeciego to u nich na porządku dziennym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michał napisał:
O odszkodowaniu można zapomnieć. A jeśli chodzi o czynności na miejscu wypadku lub kolizji to wszystkiemu są winne przepisy a nie Policjańci. Zanim zaczołem pracę w policji myślałem tak jak WY ale teraz wiem że jest inacze do chwili gdy do policjantów którzy "stoją na drodze" nie dotrze wiadomość o obrażeniach ze szpitala to mogą tylko zabezpieczać miejsce i kierować objazdem. A jak wiemy badania w Polskich szpitalach trwają.Dopiero po ustaleniu obrażeń można rozpocząć dalsze czynności
MICHAŁ "ZACZĄŁEM"A NIE: ZACZOŁEM... POLICJANCIE "WYSZKOLONY" !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...