Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Gołębiu. Bus z pasażerami wypadł z drogi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 marca 2017 r. o 11:18 Powrót do artykułu
Droga jest do niczego !!!Od dawna nadaje się do remontu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździłam busami na odcinku Dęblin- Puławy, teraz nie jeżdżę ze względów bezpieczeństwa! Niejednokrotnie kierowcy firm przewozowych nie stosują się do przepisów ruchu drogowego. Prędkość jazdy przekracza 100 km/h., kierowcy często rozmawiają przez telefon komórkowy , palą papierosy po9dczas prowadzenia busa, którym przewożą pasażerów. Wielkie brawa dla firm przewozowych za "profesjonalizm" tych kierowców!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jazda nawet osobowym samochodem sprawiam wiele trudności szczególnie na ty odcinku przed Gołębiem.Jest bardzo droga "pofalowana" i jeszcze mocno tam wieje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta droga jest beznadziejna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździłam kilka razy na tej trasie BUSikami i zawsze było wszystko ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy kierowca trzeźwy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
był trzezwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wreszcie ktoś wpadnie na pomysł żeby między dwoma, trzema miastami stworzyć sensowną komunikację? Dęblin nie chciał, bo wypłyną młodzi do Puław. Wozi się teraz emka po mieście z sensem czy bez. Mogła by wozić się na trasie Dęblin-Puławy? Może druga linia Dęblin-Ryki. Może jakieś wahadło na trasie Dęblin-Stężyca (Wisła). Ciągle to tylko życzenia. Bus - dziwi mnie, że dwóch przewoźników nie wpadło/nie chciało wpaść na pomysłu poszerzenia taboru. Poszerzenia tzn większe coś niż bus a nie pakowanie do busa maksymalnie ile się da. Żyj chwilą wyciągnij najwięcej. Ja i kilka osób nie korzystamy z tej atrakcji. Nawet za darmo. Wolę podejść do stacji PKP. Może w PKP jakaś nadzieja. Będzie remont , będą musiały jeździć zastępcze autobusy. Mam nadzieję, że wtedy wymiotą to pseudo komunikacyjne towarzystwo. Kierowcy - kultura jazdy, kultura osobista to coś o co się jedynie otarli za młodych lat. Może nagrać wypowiedzi tych młodych gniewnych i puścić na youtubie? No nie, proces o zniesławienie przecież. W związku z tym zostanie jak jest. Mnie te busiki latają koło pióra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowcy wpożądku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie zawsze buja na wszystkie strony gdy jadę stanbusem na reklamację. Niezależnie od prędkości oraz stanu drogi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ten kierowca rozwalił busa w Dęblinie jak nie wiesz to nie pisz głupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stan drogi na tym odcinku jest fatalny-przydał by się remont nawierzchni panowie drogowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę codziennie na tej trasie busami i muszę przyznać że droga jest w fatalnym stanie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Stanbus to jedna wielka porażka.. nie dość że kierowca pędzi jak głupi przez cały odcinek to do tego bus o godzinie 7,00 jest przepełniony o kilka osób stojących. Mam nadzieje że kierowca zostanie pociągnięty do odpowiedzialności i zakończy prace w firmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może palił papierosa jak zwykle i nie zdążył ogarnac co sie dzieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za różnica?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie !!! po prostu kierowca się zagapił a poza tym stan nawierzchni,wiatr i mamy nieszczęście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak jeżdżą tymi busami jest straszne dziś byłem świadkiem jak na trasie Łęczna-lublin pan jadący busem grzał 110 gdzie ograniczenie 70 dwa razy podejmował próbę wyprzedzenia innych pojazdów lecz nie udało się mało było mu tej prędkości! ogarnijcie się wozicie ludzi nie świnie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę z nimi od lat.nie mam żadnych zastrzeżeń droga do deblina wymaga gruntownego remontu na rowerze ciężko jest jechać a co mówić autem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga do Dęblina jest fatalna a dzisiaj wiało i to mocno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...