Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
znowu nieprawada! wypadek mial miejsce na jedynym prostym odcinku przed sadurkami ale tam gdzie sa zjazdy do posesji. to jest problem na tej drodze... jezdze nia od wielu lat codziennie w te i spowrotem... widzialem tam niezliczona ilosc wypadkow. zwykle scenariusz jest taki, ze jedzie kolumna i nagle z konca rusza kamikadze (najczesciej przedstawiciel handlowy jakiejs firmy) i wyprzedza wszystkich. cinqecentem albo kangoo albo cztyms podobnym. jezdze dobrymi samochodami ponad 200 KM typu volvo albo mercedes i nigdy nie mialem takiej sytuacji zeby mnie korcilo tam wyprzedzac, natomiast wielokrotnie zdarzalo mi sie widzac w lusterku takiego idiote , zjechanie na lewy pas i blokowanie go.. narazalem sie na trabienie i miganie swiatlami i oczywiscie gestykulacje ale olewam to... bede dalej tak robil i prosze innych tez tak robcie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli spowodujesz wypadek w ten sposób idioto, to będzie to TWOJA wina. Nie zachowanie szczególnej ostrożności przy zmianie pasa ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo z takich wypadków powodują właśnie takie prostaki jak ty! Żal Ci zadek ściska, że nie umiesz swojego volvo czy merca przydusić odpowiednio, a ktoś gorszy w Twoim mniemaniu bo ma gorsze auto wyprzedza wszystkich w dodatku ciebie wielkie panisko z prowincji w mercu? Mi jak byś tak zajechał drogę podczas mojego wyprzedzania ( nie ważne czy robie to przepisowo czy nie bo liczę się z konsekwencjami robiąc to nie przepisowo) to gwarantuję ci ze bym cie zatrzymal i wytlumaczyl chlopku na czym rzecz polega takze nastepnym razem robiac taki numer pomysl sam czy nie powodujesz wiekszego zagrozenia durniu jeden dla innych niz ci sie wydaje? pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...