Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
JAK WIDAĆ NA NAGRANIU POLICJANTOM WYPRZEDZANIE NA PODWÓJNEJ CIĄGŁEJ NIE JEST OBCE ZATRZYMANIE POJAZDU W MIEJSCU NAJMNIEJ DO TEGO ODPOWIEDNIM, TO CLOU NAGRANIA - JAK WIDAĆ NA ZAŁĄCZONYM OBRAZKU W PUŁAWSKIEJ POLICJI PRACUJĄ JESZCZE GORSZE TUMANY NIŻ W M I L I C J I
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteś idiotą czy z policji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kretynie a głuchy jesteś i nie słyszysz ze radiowóz jedzie na sygnalach? Nie wiem jakim baranem trzeba być nieuku żeby pisać takie komentarze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znęcajcie sie nad gimbusem ,ojca ma alkoholika  ,matka k..,to .no ..wiecie co za jedna  ,to i dopiero sie uczy pisać drukowanymi dużymi literami genetyka sie nie udała ,a nie mandat 700 tylko zrobić w KK że jest kandydatem na morderce ,za powiedzmy 7 lat w pace i kara by była ,a na 7 stów to sie wys..ć co najwyżej może ze smiechu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
guest,widziałem wiele bez muzgów ,ale z takim jak ty jeszcze się niespotkałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
guest,widziałem wiele bez muzgów ,ale z takim jak ty jeszcze się niespotkałem
więcej ortografów nie mogłeś zrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie został ukarany. Od dziś wiedząc o tym fakcie już nikt nigdy nie ośmieli się pojechać choćby 10km/h więcej niż nakazują znaki czy przepisy, tak dużą karę dostał. Chwała wam dobrzy policjanci, że daliście mu solidną nauczkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuźwa, więcej tych Ukraińców w Lublinie! Już im się wydaje, że wszystko im wolno. Jaka to okropna nacja, jacy ludzie, że aż się nie chce mówić. A wszystko to przez tą ich szkołę na którą ktoś tam zgodził się przed laty, po co i w jakim celu był ten wytrych? I wypłacano im po 1 tys. zł stypendium, a naszym po 200 zł z naszych podatków. Mieli to zrefundować, a do dnia dzisiejszego chyba grosz żaden nie wpłynął. I to trwa już kilkanaście lat. Jaki pożytek z tego ma Lublin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu młody.... zawsze młody. Jednak Testosteron im do łba uderza....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może teraz bedzie można jak ziobro zrobi przepisy z antkiem,że takiego gnoja z ukrainskiej kacapii bedzie można zastrzelić i zostawić w rowie żeby zgnił,no kto to bydło wschodnie wpuścił do polski? czas już na tę swołocz najwyższy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż to szok !! a przecie taka bida na Ukrainie , aż kopaczka dała im 100 baniek euro....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za takie numery na drodze powinien stracic prawo jazdy i byc doprowadzony nastepnego dnia do sadu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za takie numery na drodze powinien stracic prawo jazdy i byc doprowadzony nastepnego dnia do sadu!
nie do sądu tylko paszołvon na ukraine na donieck ,następnego dnia dostałby kulku w łeb i po sprawie,a tak sie bujaj z chamem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...