Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Super. Lepiej późno niż wcale :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super. Lepiej późno niż wcale :)
no niekoniecznie. teraz to już całkowicie inny a wręcz obcy człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy dzisiejszej pomocy dla chorych rodzina zapewne skacze ze szczęścia, że przybył im nowy podopieczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czlowieku, co Ty wypisujesz za glupoty, to jest czyjes dziecko... nie wazne ile lat minelo i czy jest zdrowy czy chory, na pewno jego matka byla bardzo szczesliwa gdy sie dowiedziala ze zyje. Nie masz pojecia co sie czuje w takich sytuacjach, z cala pewnoscia rodzina czekala na takie wiesci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po ponad 20 latach na policyjnym komputerze zatrybił WIN - 95 TO WIELKI SUKCES POLSKIEJ POLICJI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy dzisiejszej pomocy dla chorych rodzina zapewne skacze ze szczęścia, że przybył im nowy podopieczny.
Bardzo współczuję twojej rodzinie, powinny się modlić o to żeby nigdy nie musieli na ciebie liczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubliniec – miasto w województwie śląskim, siedziba powiatu lublinieckiego. Położone nad rzekami Lublinicą oraz Małą Panwią, historycznie na Górnym Śląsku. I PUŁAWY?????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro zaginął w Celejowie, to sprawę prowadzi puławska policja. A że znalazł się aż w Lublińcu? Bywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po ponad 20 latach na policyjnym komputerze zatrybił WIN - 95 TO WIELKI SUKCES POLSKIEJ POLICJI
Ja wywnioskowałam, ze dopiero teraz pobrano materiał genetyczny od matki. Ja pierniczę, od dawna są robione takie badania, dlaczego dopiero teraz???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sukces policji nadzwyczajny! jeśli w takim tempie szukają zaginionych to wymiękam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...