Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak,tak doigrała się. Znam ją, zarówno z życia zawodowego i prywatnego. Wstyd mi z tego powodu, ale znajomych się nie wybiera. Uczciwością życiową nie grzeszyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ale pleciesz Aniu, to rodziny się nie wybiera a znajomych ... no pomyśl sama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki bohu że ta ANKA nie jesteś moją znajomą. Takie wszy i gnidy to najgorsi znajomi. Powiedz to w twarz dyrektorce a nie smarujesz na forum. Poza tym co- fajnie było żreć i pić na jej koszt. Słabo mi się robi na takie anki w życiu. Cnotki niewydymki plotkary i życiowe szmacio......ry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Redaktorzy  nie stać was na nic więcej tylko przedruki z gazety do gazety ,a jaka to firma świadczyła usługi żywieniowe dla jakich szpitali, depeesów,zoli  w tym województwie, a z którą partią jedynie słuszną są związani dyrektorzy tych szpitali a gdzie był nadzór marszałkowski i urzędu wojewódzkiego nad publicznym groszem gdzie było CBA,prokuratura z tego  województwa i kto za tym stał ,że trzeba było wyprowadzić dochodzenie do Warszawy.   Jesteście nieprofesjonalni !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak,tak doigrała się. Znam ją, zarówno z życia zawodowego i prywatnego. Wstyd mi z tego powodu, ale znajomych się nie wybiera. Uczciwością życiową nie grzeszyła.
Nie wybiera się rodziny ale znajomych to można mieć co tydzień nowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna głupota rozdmuchana przez media !!!!!! Powiedzcie mi kto przy zdrowych zmysłach biorąc łapówkę prosi o przelew kasy na konto i to jeszcze dziecka????? Poza tym dlaczego miała wziąć 118 tys., a nie 120 tys. lub 110 tys., a może sądzicie, ze do sumy 100 tys. dodano jej 18 procent dochodowego? Ta sprawa to kpina. Przyszła Pani z poza regionu chciała zrobić porządek w bagienku puławskich konowałów i musi teraz dostać za swoje!!!! Tutaj nie lubią "przybłęgów"  powiem więcej tutaj nawet nie lubią pacjentów..... trzymam kciuki za Panią dyrektor i pozytywne zakończenie sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co Pan Bratkowski na to......?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...