Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z plastikowym pistoletem napadł na aptekę. Potrzebował leków

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lutego 2017 r. o 12:48 Powrót do artykułu
To będzie miał leki za darmo. Ma to co chciał. A że nie do końca o to mu chodziło, to już jest inna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gangsterzy na miarę naszych czasów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
należny zastanowić się dlaczego tak postąpił. czy chciał się sam leczyć bo wiedział lepiej czy miał faktyczny problem z chorobą i uzyskaniem prawidłowego leczenia np. bo nie miał pieniędzy a leki tylko mógł otrzymać w szpitalu do którego już nie kwalifikował się, oczekiwał w kolejce do specjalisty. jeżeli to pierwsza przyczyna to czysta głupota i powinien ponieść karę. a co jeżeli to druga przyczyna? z ludzkiego punktu widzenia szkoda człowieka, któremu może pozostało czekać na śmierć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do 12 lat za napad z zabawką... a ostatnio czytałem, że gość po pijaku podpalił brata żywcem i dostał 15. sprawiedliwie jak zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To aż do Puław musiał przyjechać-zjeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musiał, bo pewnie na wiosce w Zwoleniu aptek nie ma :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może choroba i brak pieniędzy do tego go pchnęły,a to 18 latek także nie dostawał już 500+. także brawo dla naszych pisowców, dawajcie może po 1000+ dla zdrowych jak cholera rodziców niech leżą i kopulują sie i rozmnażają, po co mają pracować i sie męczyć a chorych do pracy jak chcą żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy wielkie mi miasto. Normalnie metropolia wszechświata. Wieś która od 110 lat ma prawa miejskie nie wiadomo czemu. Wystarczy przeliczyć mieszkańców i moment zabiorą prawa miejskie a reszte zaorają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sobie w kulki poleciał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki pistolet, taki gangster.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pulawiak90 napisał:
Musiał, bo pewnie na wiosce w Zwoleniu aptek nie ma :)
Nie - są. Tam już sterroryzował wszystkie i postanowił uderzyć w okolicę. IQ 18 jak dla mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XYZ napisał:
Puławy wielkie mi miasto. Normalnie metropolia wszechświata. Wieś która od 110 lat ma prawa miejskie nie wiadomo czemu. Wystarczy przeliczyć mieszkańców i moment zabiorą prawa miejskie a reszte zaorają...
To co powiesz na setki miast w Polsce które mają mniej niż 20000 mieszkańców? Gdyby twoją imbecylną teorię włączyć w życie to w Polsce byłoby kilka miast typu Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław... Widać że nie nawidzisz Pułae. Ktoś cię pobił tutaj, albo okradł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...