Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gdyby był psycholem który morduje żeby "naprawić świat", to można by to jakoś usprawiedliwiać (tzn. do Tworek z nim...), ale za zabicie dla kasy powinien zgnić w kamieniołomach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle prostytutek, otawrcie się o tym mówi że są... to czemu tego w podatek nie wezmą, niby, że nagle większość polek poleci tam pracować? która ma sobie dorabiać, to już dawno dorabia, a tak chociaż więcej by do budżetu trafiło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PODATNIK TAKIEGO POJEBA BĘDZIE UTRZYMYWAŁ W WIĘZIENIU.WYROK ŚMIERCI ,ZMIELIĆ JAK MIĘSO MIELONE I DLA LISÓW ROZRZUCIĆ ZE SZCZEPIONKĄ PRZECIW WŚĆIEKLIZNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykładny mąż i ojciec.  Nikt nie wie jakiego psychola ma za sąsiada.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego Policja nie zatrzymała gościa po pierwszym napadzie ? Kobieta by nadal żyła ! Czemu ta Policja w naszym kraju jest taka nieudolna i potrafi tylko łapać "bandytów" przekraczających 10 kilometrów na godzinę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem dlaczego ukrywa się mordę takiego człowieka? powinno się ostro trąbić żeby ludzie wiedzieli z kim mają do czynienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykładny mąż i ojciec.  Nikt nie wie jakiego psychola ma za sąsiada.  
  i jeszcze może co niedziela w kościele z rodziną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PODATNIK TAKIEGO POJEBA BĘDZIE UTRZYMYWAŁ W WIĘZIENIU.WYROK ŚMIERCI ,ZMIELIĆ JAK MIĘSO MIELONE I DLA LISÓW ROZRZUCIĆ ZE SZCZEPIONKĄ PRZECIW WŚĆIEKLIZNIE.
  jestem za, chociaż czy nie wiem jakby lisy się najadły takiego wściekniętego mięsa z tej cholery to i szczepionka by im nie pomogła, taki młody a taki zdegenerowany, a co na to jego rodzice, brawo, ładnie go wychowali,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykładny mąż i ojciec korzysta z usług prostytutek. Zabija, kradnie i nie opłaca usług. Ciekawe jakiego wyznania ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutne życie prostytutki. Podły Polak. Tak kończy się wszechobecny lans seksizmu, zakłamywania skutków ideologii "łatwego" seksu, w tym zjawiska prostytucji oraz pogarda dla tradycyjnych wartości. Te prymitywne recepty od lat przynoszą ten sam skutek - ciągną ludzi na dno, powodują cały ciąg ludzkich tragedii, osobistych i rodzinnych, rykoszetem obrywają dzieci. Wystarczy popatrzeć na społeczeństwa zachodu jaki mają żałosny zjazd. Ale oj tam, oj tam, róbta co chceta, seks-ploteczki na dziś,...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Gołębiu, skąd pochodzi, ludzie już wiedzą kto to. Szkoda rodziców i rodzeństwa, bo to w  miarę normalna rodzina. Szkoda żony i dziecka- mają zmarnowane całe życie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, ze sutenerzy nie dopadli go pierwsi. Szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z postury to taki szczypior raczej. W pierdlu może mieć niewyjściowo, bo nie będzie "dominatorem" tylko "panienką" raczej. Realnie odsiedzi powiedzmy 8 - max. 15 lat. Mam nadzieję, że każdy dzień będzie dla niego piekłem. Takie dewiacyjne ścierwojady powinny być zutylizowane i pochowane pod obsikanym płotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne że jej "opiekunowie" nie dopadli go pierwsi. To mnie dziwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co ????? Guesty - Sresty oczernialiście Pana Pawła K. Głupie ludziska pisać głupoty to każdy potrafi a jak prawda wyszła na jaw to nikt go nie przeprosi!!! Banda kretynów się tu wypowiada i tyle w temacie. !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="Guest" post="1052460" timestamp="1435956891"] A czego Policja nie zatrzymała gościa po pierwszym napadzie ? Kobieta by nadal żyła ! Czemu ta Policja w naszym kraju jest taka nieudolna i potrafi tylko łapać "bandytów" przekraczających 10 kilometrów na godzinę ?[/quote A dlatego, że od przekraczania prędkości jest WRD a od innych przestępstw inne wydziały. Złapanie mordercy nie mając punktu zaczepienia nie jest rzeczą łatwą, przecież nie miał na czole wypisane że to on był sprawcą. Zastanawiam się dlaczego ty. nie wstąpiłeś do policji ? Zapewne wtedy byłaby ona bardziej udolna i szybsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wzial przyklad z posla ktory tez za takie uslugi nie placi :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pojeb, sznurek na szyje i do Wisły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę wyobrazić sobie co czuje jego żona , ciekawe czy ją też lubił pętać . Muszę się przypatrzyć mojemu staremu , też przykładny mąż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie odstrzał ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...