Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabrał cudze pieniądze z bankomatu. Rozpoznajesz go?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 listopada 2016 r. o 17:16 Powrót do artykułu
zrobili z chlopa kryminaliste a o czym myslala ta kobieta o niebieskich migdalach jak mozna zapomnec zabrac pieniedzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to już po nim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zeniu Oddaj te 9 stówek i bedzie git
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morawiecki zbiera na 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też tak straciłem, tylko mniej - 100 złotych. U nas przy Kauflandzie bankomat najpierw wydaje kartę (pipczy), a pieniądze po jakichś 8-10 sekundach (już bez pipczenia). Też byłem zamyślony zakupami, odebrałem kartę i po prostu wszedłem do sklepu. Bankomat wydał banknot, a jakiś złodziej go ukradł. Szkoda, że się nie zorientowałem bo cały by z tego nie wyszedł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jakiś złodziej ukradł, tylko jakiś szczęśliwiec znalazł. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"następny klient, korzystający z bankomatu" - jak korzystał z bankomatu to w czym problem? No, chyba, że są karty do bankomatu na okaziciela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy wypisujące takie teksty jak "znalezione nie kradzione" powinny zostać odwiedzeni jeszcze dzisiaj przez policje (adres IP mówi wam to coś?). Rozumiem, że jak znajdę wasze kluczyki na parkingu to będę mógł wsiąść i odjechać waszym autem bo hej znalezione nie kradzione... Dopóki ten kraj będzie rodził takich de**li to nic się nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak idiotka nie zabrała to co oni chcą od chłopa, wziął to wziął i na ch*j drążyć temat, widocznie na biedną nie trafiło jak mogła zostawić te kilka stówek.. Głupota nie boli, jeszcze wpier**l od policji powinna dostać to može by się nauczyła, a teraz wielka poszkodowana.. śmiechu warta jesteś kobieto. Bez mózgowie się rozprzestrzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jak wziął to komu miał oddać ??? Do banku ? którego ?? Osobie nieznanej ?... Komu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja kiedys oddalem 1000zł i co - nawet nie zapytali sie o ktorej to bylo , mieli to w *** ... na pewno ktos kto nie odebral nie dostal tej kasy.... zatem lepiej byloby je wrzucic na akcje dobroczynna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten śwynia,tamta gapa...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bankomat po +- 30 sekudach zabiera pieniądze z powrotem. Tak więc coś tu nie gra tak jak powinno ?albo to tylko wyssana z t.zw.palca fabularna ściema
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda jak Jacek Poniedziałek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to EDEK z działek P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znalazłeś kluczyki, więc możesz pojechać  kluczykami:D   samochodu nie znalzaleś .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że wciąga kartę. O pieniądzach nie słyszałam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wciąga pieniądze z powrotem ale jeżeli była kolejka do bankomatu i następna osoba czyli ten koleś szybko podszedł do bankomatu to pieniądze jeszcze były i je zabrał, a swoją drogą ale obciach tak zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś też nie wzięłam i wróciły do bankomatu,myślę, że każdy by wziął jakby zobaczył a co miał zostawić dla następnego klienta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytłumaczy mi ktos JAK...MOZNA... ZAPOMNIEC.... ZABRAC...SWOICH... PIENIEDZY... Z BANKOMATU... JAK?!!! I jeszcze tyle hajsu!!! No luuudzie :-o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...