Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabrał cudze pieniądze z bankomatu. Rozpoznajesz go?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 listopada 2016 r. o 17:16 Powrót do artykułu
Podobny do polskiego aktora ( geja ) Jacka Poniedzialka . Moze w tym dniu i o tej godzinie byl on w Pulawach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego dziada okólarnika zamknąć za to, że go łapy swędzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
zrobili z chlopa kryminaliste a o czym myslala ta kobieta o niebieskich migdalach jak mozna zapomnec zabrac pieniedzy
Uwierz mi że można w zamyśleniu i nawale spraw zapomnieć, choć przerasta to twoje możliwości poznawcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jak idiotka nie zabrała to co oni chcą od chłopa, wziął to wziął i na ch*j drążyć temat, widocznie na biedną nie trafiło jak mogła zostawić te kilka stówek.. Głupota nie boli, jeszcze wpier**l od policji powinna dostać to može by się nauczyła, a teraz wielka poszkodowana.. śmiechu warta jesteś kobieto. Bez mózgowie się rozprzestrzenia.
Ciekawe czy tak samo będziesz śpiewał jak się tobie zapomni wziąć ze szczeliny 1000zł... a uwierz mi, są sytuacje, że jest to możliwe. Człowiek to tylko człowiek, a nie maszyna która się mądrzy na okrągło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Bankomat po +- 30 sekudach zabiera pieniądze z powrotem. Tak więc coś tu nie gra tak jak powinno ?albo to tylko wyssana z t.zw.palca fabularna ściema
Widocznie 'szerloku holmsie' koleś podszedł po 20 sekundach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poziomka napisał:
Wytłumaczy mi ktos JAK...MOZNA... ZAPOMNIEC.... ZABRAC...SWOICH... PIENIEDZY... Z BANKOMATU... JAK?!!! I jeszcze tyle hajsu!!! No luuudzie :-o
Uwiererz, można. Jesteś kolejną osobą która się temu dziwi. Sam kiedyś zapomniałem 20złeta co prawda, ale.... jakoś tak się dzieje, że z automatu człowiek zabiera kartę i odchodzi, gdy ma coś do załatwienia pilnego zwykle, gdy się spieszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Podobny do polskiego aktora ( geja ) Jacka Poniedzialka . Moze w tym dniu i o tej godzinie byl on w Pulawach ?
...Nie no, wymiękłem. Już z kogoś robią złodzieja bo "wydaje im się" że to ten czy tamten.... Ludzie, wy jesteście miłośnikami teorii spisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za jakis Olo glupolo i po co sie wpie..olo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...