Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wyniki dobre a nawet jak na wielkość miasta b. dobre. Tylko hali odpowiedniej brak. Myślę, że kibice handballu doczekają się wiosny w tym temacie. Hala, hala i jeszcze raz hala. Bo jak zespół się rozleci albo potentaci rozgrabią to będzie po ptokach a szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość że Azoty w nich pakują tony kasy to jeszcze od miasta kasę chcą brać, są inne kluby piłki ręcznej w Puławach co złamanego grosza nie dostają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy tylko zadaszyć stadion
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni zadecydują jak prezes powie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak PiS przejmie rządy w Azotach to firma sfinansuje hale i po kłopocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze polityki tu brakowało... Bez przesady. Temat jest postawiony uczciwie. Azoty wspierają klub w nazwijmy to bieżącej działalności, która pozwala być w polskiej czołówce :) Więc miasto też może się w temat zaangażować i jeżeli nie z własnych środków, to z pozyskanych sfinansować halę. Która przecież będzie służyć nie tylko meczom piłki ręcznej. Wtedy będzie i wilk syty, i owca cała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Klub Azoty sam sobie zbuduje skoro ma takie potrzeby. Jak ja idę do sklepu po chleb to miasto mi go nie kupuję za miejską kasę, tylko ja - zainteresowany- łożę z własnej kasy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak PiS przejmie rządy w Azotach to firma sfinansuje hale i po kłopocie.
    Zdziwisz się ale nie sądzę. PiS jest teraz ambasadorem szukania kasy na własne obietnice wyborcze i na pewno nie pozwoli wyjebać milionów po to by KLUB AZOTY miał gdzie w piłeczke sobie grać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Klub Azoty sam sobie zbuduje skoro ma takie potrzeby. Jak ja idę do sklepu po chleb to miasto mi go nie kupuję za miejską kasę, tylko ja - zainteresowany- łożę z własnej kasy....
O ile mi wiadomo miasto też wspiera klub więc porównanie nie na miejscu. Poza tym co już było powiedziane w hali można organizować inne imprezy także miejskie. Dlatego logiczne jest że to miasto mogłoby zadbać o środki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może po 500 za dziecko kibice ściepę zrobią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...