Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginęła Paula Samołyk z Puław. Uprowadził ją konkubent

Utworzony przez mammamija, 10 września 2013 r. o 22:10
Co za paskudne określenie:konkubent, bardziej mi pasuje do kobiety w średnim wieku, która od lat żyje w nieformalnym związku. Taka dziewczyna to może miec co najwyżej chłopaka albo narzeczonego...Konkubent mnie jakoś razi,paskudne słowo...a co zrobił i dlaczego to już inna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są właśnie jebani polacy - widzieli i nic nie zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@mammamia Masz rację, zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Co do "zaginionej"...może uciekli razem bo rodzina za bardzo szalała jednej lub drugiej strony i woleli się ewakuować. Miejmy nadzieję że takie lepsze zło ma faktycznie miejsce i nic jej się nie stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć ten 'konkubent' - inaczej partner Pauli to około 40letni facet, który nie jest w porządku, odstawia jakąś gangsterkę... Nie chcę przewidywać najgorszego, ale.... oby tylko jej nie sprzedał.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z ich dzieckiem? iNie zabral go?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś się dzieje na mieście, jeździ całe mnóstwo policji w stronę parku. Coś wiadomo? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są właśnie je***i polacy - widzieli i nic nie zrobili.
A ty bania jesteś Polakiem czy tylko internetowym trolem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bania to żyd z krwi i kośći.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samołyk? To dlatego Jan Paweł Długi postanowił zgrzeszyć za wszelką cenę... nawet życia Dzieciątka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
to są właśnie je***i polacy - widzieli i nic nie zrobili. a ty bania jesteś polakiem czy tylko internetowym trolem?
 tylko polakiem czy internetowym trollem? kijowo być katolem (***ym polakiem), oj kijowo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...