Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co to znaczy "dać"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie podpisze to Wręge na taczke i do lasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie podpisze to Wręge na taczke i do lasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten oszust z "Solidarności" niech się lepiej nie wypowiada!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się czy te pozostałe cztery zwiazki zawodowe to nie są przypadkiem przez pracodawcę wynajęte żeby nic dla pracowników nie dało się załatwić, bo przecież oni dla pracowników jeszcze nic dobrego nie zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zastanawiam się czy te pozostałe cztery zwiazki zawodowe to nie są przypadkiem przez pracodawcę wynajęte żeby nic dla pracowników nie dało się załatwić, bo przecież oni dla pracowników jeszcze nic dobrego nie zrobili.
Ja bym śmiało powiedział, że czasami nawet próbują zaszkodzić, i zgadzam się, że siedzą pod butem ludzi z zarządu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WRĘGA TO GŁUPIA ŁAZĘGA KTÓRA CHODZI I GĘGA. JAK TEGO NIE PODPISZE TO SIĘ ZE ZWIĄZKU WYPISZE!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO P. WRĘGA - OCHŁAPÓW TO MY LUDZIE Z PRODUKCJI NIE CHCEMY - A POZOSTAŁE ZWIĄZKI SĄ NA USŁUGACH ZARZĄDU I TYLKO POTRAFIĄ PODJUDZAĆ ZAŁOGĘ -ONI JUŻ SWOJE DOSTALI DLATEGO SĄ ZA...WATACHA TZ.? -SPECJALISTÓW OD NIEWIADOMO JAKIEJ ROBOTY TYLKO ZACIERĄ RĘCE ZA DUŻĄ KASĄ .JESTEŚMY Z P. PANIE WRĘGA -WALCZYĆ O SWOJE A NIE O OGRYZKI Z ZARZĄDOWEGO STOŁU - POWODZENIA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarząd musi zostawić kasę dla czarusia i evansika, dopiero reszta dla pracowników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się azotowcy do roboty wezmą.Dać tych leni do prywaciarzy toby zobaczyli 1700 zł ,lenie śmierdzące.Za mało im,pewnie dołożyć do tego jeszcze Egipt bo modny,nowe auto i talony na 2500 zł. Śmierdziuchy i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miecik-berecik napisał:
Niech się azotowcy do roboty wezmą.Dać tych leni do prywaciarzy toby zobaczyli 1700 zł ,lenie śmierdzące.Za mało im,pewnie dołożyć do tego jeszcze Egipt bo modny,nowe auto i talony na 2500 zł. Śmierdziuchy i tyle.
Egipt już nam się znudził, co powiesz na Majorkę? Aha, nowe auto prawie każdy już ma a te talony daruj sobie. Sądząc po tonie twojej wypowiedzi pewnie jesteś wykładowcą w Biedronce No cóż, zabrakło kilka lat szkoły to trzeba teraz ponosić tego konsekwencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Azotowiec nie p.........Mam mgr przed nazwiskiem ale na azoty się nie nadaję bo nie mam pleców jak 3/4 załogi.Chcesz,rzucę kilka nazwisk i popatrzysz jakie szkoły mają azotowcy. Wielki zakład pracy,a korupcja jak cholera.Najśmieszniejsze są te małe mrówki co wory nosi ale UN AZOTOWIEC i bachora wysłał na Węgry,sam poleciał wygrzać tyłek w Turcji bo taka moda a teraz drze japę bo chce dopłatę nie 1700 zł ale od razu 10000.Chamy,chołota i buraki z okolicznych wsi. Tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miecik-berecik napisał:
Azotowiec nie p.........Mam mgr przed nazwiskiem ale na azoty się nie nadaję bo nie mam pleców jak 3/4 załogi.Chcesz,rzucę kilka nazwisk i popatrzysz jakie szkoły mają azotowcy. Wielki zakład pracy,a korupcja jak cholera.Najśmieszniejsze są te małe mrówki co wory nosi ale UN AZOTOWIEC i bachora wysłał na Węgry,sam poleciał wygrzać tyłek w Turcji bo taka moda a teraz drze japę bo chce dopłatę nie 1700 zł ale od razu 10000.Chamy,chołota i buraki z okolicznych wsi. Tyle w tym temacie.
To chyba dobrze, że się nie dostałeś na Azoty bo musiałbyś zostać "chamem, hołotą lub ewentualnie burakiem", no i oczywiście przenieść się na wieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka jest niestety prawda kto ma plecy pracuje na azotach, i jeszcze to ich narzekanie co on bedzie robił bo on ma 4 dni wolnego. Wstyd normalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miecik-berecik~ pier***nij sie w łeb i magistra co kupiłes na stadionie schowaj sobie w d*** w dzisiejszych czasach magister to jest zwykły pomiataj kazdy może sobie zrobic więc nie bedz taki do przodu bo ci tyłu zabraknie jak sądze to jestes magister w angli na zmywaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
miecik-berecik~ pier***nij sie w łeb i magistra co kupiłes na stadionie schowaj sobie w d*** w dzisiejszych czasach magister to jest zwykły pomiataj kazdy może sobie zrobic więc nie bedz taki do przodu bo ci tyłu zabraknie jak sądze to jestes magister w angli na zmywaku
To, na którym stadionie kupiłeś tego magistra?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miecik-berecik,jestes magister a pracy znalesc nie mozesz? co nie przeszedles postepowania kwalifikacyjnego na azoty? a wiesz gląbie ze magister nie wystarczy?poczytaj uwaznie na stronce azotow w dziale kariera,kadry nie szukaja byle buraka umiejacego tylko szczekac na forum:) trzeba albo przez pup albo przez agencje pracy tymczasowej,tylko przypuszczam ze taki miastowy jak ty z pachnowoli czy innego pożoga to workow z saletra chociazby nosic nie zamierza nie? ty bys chamku wolal zaczac od mistrza tudziez kierownika dzialu prawda? tylko widzisz smieszny gburku myslisz ze jak masz magistra to odrazu 3000 na lapke wezmiesz i na azotach kariere zrobisz,kazdy by tak chcial,tylko ze z tak chorym mysleniem to nawet znajomosci ci nie pomoga. od jakiegos czasu pracuje na ZA fakt ze tymczasowo, przez agencje,fakt ze dzwigam worki,jest ciezko i nikt sie nie pier..oli, ale lepsze to niz dziamolenie po forach ze trzeba znajomosci zeby sie dostac bo widzisz kmiotku ze wsi,ja jestem mieszkancem pulaw, moja rodzinastad pochodzi zeby nie bylo ze mam wiejskie korzenie jak ty ćwoku, nie mam znajomosci wyksztalcenie mam srednie a sie dostalem na azoty i co glupio ci? magistrze ze stadionu:) lepiej chyba odtyrac 6 dni w 5-cio brygadowce i miec 4 dni wolnego i wziac 1700 na reke niz tyrac 6 dni u prywaciaza za 1000 na reke?? bezmózgu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...