Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zarząd powiatu puławskiego z absolutorium. Ale nie wszyscy poparli jego udzielenie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lipca 2017 r. o 19:26 Powrót do artykułu
Pisowska szmaty to w piekle się będzie smażyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSLowcy będą na spodzie piakła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że te złodzieje z PO już nie żądzą Puławami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do worka Tych z Platformy i do Wisły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za koalicji po-psl to nie było układów.Żenada wyprostować co niektórych włącznie z posłem Karpińskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
do worka Tych z Platformy i do Wisły
 Powiedział zwolennik pisizmu, prawdziwy Polak i katolik, który jutro w pierwszym rzędzie w kościele będzie siedział i Pana Jezusa przyjmie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Dobrze że te złodzieje z PO już nie żądzą Puławami
 do szkoły Nieuku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieuki to z PO ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA DUŻO TYCH SAMYCH TWARZY W TEJ RADZIE. KTÓRE MAJĄ SWOJE POCZĄTKI W PRL-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te same gęby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAk wy z PO żądziliśta to szpital też miał długi i nic nie zrobiliście w temacie, ale jak teraz coś działają to tez źle..... dla was zawsze jest źle....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
JAk wy z PO żądziliśta to szpital też miał długi i nic nie zrobiliście w temacie, ale jak teraz coś działają to tez źle..... dla was zawsze jest źle....
 Dalej NIEUK = wyborca PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj byłam w kościele i siedziałam w ostatnim rzędzie. Chciałam być w pierwszym, ale tam siedziały kobiety z manifestacji "macica jest moja" czy "czarny marsz" - jakieś takie głupie hasło było tego marszu. Większość tych kobiet wywaliła języki i przyjęła komunię. Niektóre z nich widziałam na zdjęciach w internecie przy okazji różnych manifestacji antykościelnych i antyrządowych, jak również na spotkaniach z czołówką PO zapraszaną przez p. Karpińskiego. Niektóre z nich mają wnuki, a ich córki biorą 500+. Ale one walą w PiS, że niszczy demokrację. Niektóre w aptece korzystają z darmowych leków danych przez rząd PiS. Ale krzyczą, że teraz jest totalitaryzm. Jedna z nich skorzysta z obniżenia wieku emerytalnego, aby opiekować się mężem i przejdzie na jesieni na emeryturę w wieku 60 lat. Ale opowiada, że Kaczyński jest gorszy od Hitlera. Inna rozpacza, że jej mąż były oficer SBek jest prześladowany i porównuje Kaczyńskiego do ... Stalina. Jeszcze inna bywalczyni kościoła garnizonowego zawsze po mszy i przyjęciu komunii użala się, że księża to tylko polityka, kobiety na boku i lewe interesy. Kto tak zmanipulował te kobiety, że działaja nawet wbrew własnym interesom i zwykłej uczciwości własnego sumienia? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze ta co siedziała koło tej drugiej co jej mąż był kiedyś tym co u niego byli oni i z nim wódkę pili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...